Skocz do zawartości
Rastir

4890 Lub Lepsze A Prockek 2x2.9

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam pewne pytanie gdyż rozmawiałęm z kolega który ma procka amd athlon x2 245 nie kręcony gdzyż nie dość ze nie umie kręcić to się boi. Ma on a planie kupić radka 4890 albo jak wyjdzie coś z seri 5xxx no i mowie mu że z tego co słyszaełm to do hd4870 żeby nie był ograniczony, procek tak z 3.6 by mu się przydał czy ktoś wie moze mniej więcej jak taktowany powninen być procek by w ogole nie spowalniał hd4890, no niestety kumpel mi mówi że nikt nie jest taki głupi żeby mieć kręconego procka np. 3.8 a jak by tak było to by takich grafik nie robili. No i mowie mu że jak myśli o seri 5xxx to pewnie z procka 4.0 (może przesadziłem, ale chodzi tu o to by w ogóle nie był spowalniany.) będzie musiał mieć skoro do 4870 tak z 3.6 potrzebuje mógł by ktoś wyjaśnić jak to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to do hd5xxx przydałby sie procesor 4 rdzeniowy. Pozatym wydajnościowo procesory sa w tyle za kartami graficznymi wiec moim zdaniem procesor powinno sie miec wykrecony do jego max. mozliwosci. Niby czemu np. nvidia wymyśliła cude? Zeby wspomagac mało wydajne procesory..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...