Skocz do zawartości
badman

Węże Do łączenia Bloczków Blisko Siebie...

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mam złączki i węże 8/10, ale ten wąż nie nadaje się do łączenia bloczków blisko siebie... mam też złączki NK12 i wąż BlackWater 10/13, ale tutaj bardzo ciężko naciągnąć węża na złączkę - poza tym wąż się nie za bardzo nadaje do łączenia bloczków, które są blisko siebie...

 

Jakie będą najlepsze węże do połączenia bloczków, które są blisko siebie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy gruba scianka gwarantuje nie zalamywanie sie węża? czy jednak musi on byc elestaycznya by sie nie zalamywal. uzywal ktos zielonych wezy eheima?

Jesli waz bedzie jakos extremalnie sztywny, to wiadomo, ze nawet gruba scianka nie pomoze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś do czynienia z tym wężem?

http://angela.pl/p4933,waz-z-pvc-11-1-15-9-niebieski-uv.html

Nie wiem czy do bp nk13 wybrać ten + destylka + srebro na glony

czy masterkleera + niebieski barwnik np. coollaboratory

 

weź tego http://angela.pl/p4936,masterkleer-11-1-15...ezroczysty.html zamówiłem 3m już 2 tyg temu ale zachciało mi się złączek Bitspower 13/16 i muszę czekać do przyszłego tyg :damage_wall: tak to bym ci coś mógł więcej powiedzieć na temat węża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowisz o 13/19 ?

Dokładnie, dlatego muszę zainwestować w szybkozłączki bo te dangerdeny które mam pomimo że na nie wąż wchodzi ciężko jakoś spać mi po nocach nie dają :lol2: zresztą już jeden wyciek miałem. Jakoś dużo łatwiej było mi zapanować nad 10/13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koen jutro prawdopodobnie zawita do mnie Wąż Masterkleer 11,1/15,9 jak co powiem coś więcej bo sam jestem ciekawy jak z jakością

Spoko, myśle że nie będziesz zawiedziony bo wąż ma dobrą opinię.

Ja się póki co wstrzymuje bo nie podjąłem jeszcze ostateczniej decyzji co do nowej płyty.

Edytowane przez Koen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...