Skocz do zawartości
tyszek21432

Ktory System Wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zastanawiam się którą licencję systemu windows zakupic xpek czy coś kombinować z nowym 7 (mozna bete?).

Komputer będzie głównie wykorzystywany przez właściciela do gier..

 

Ja mu oczywiście doradzam XPeka prof, tylko czy xpek wykorzysta potencjał sprzętu tj:

procek amd athlon x2 250

ram 4 gb ddr 3 1333mhz

grafika asus 4850

 

Chodzi mi głównie o ten ram, bo coś tam słyszałem, że ma problemy z obsługą 4 gb ramu.

 

A jak zakupić licencję to pasowałby, żeby widział wszystko ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Xp tylko ze względu, że mam na niego licencje, a na nowy system szkoda mi pieniędzy. Zakup Xp ma sens tylko w przypadku słabego sprzętu, świat poszedł do przodu, xp się postarzał, a vista dojrzała. Proponuję Ci Vistę Home Premium, naprawdę fajny system. Niedługo będzie 7 tylko prawdopodobnie jak wszystkie będzie miał choroby wieku dziecięcego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co się zastanawiać nad zakupem Xp jak Win 7 jest jeszcze bezpłatnie dostępny. Dłuższy czas korzystam z 7 i po zainstalowaniu Xp był on jeden dzień. Jeżeli chodzi o ram to systemy 32bitowe będą widziały 3,2Gb ramu. Jest Xp 64bit tylko z nim były jakieś problemy ze sterami i oprogramowaniem aczkolwiek mogę się mylić gdyż nigdy nie miałem Xp 64bit.

http://windowshelp.microsoft.com/Windows/p...5c8a701045.mspx

Edytowane przez maj0nez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...