Skocz do zawartości
niuniexPL

Pomoc W Wyborze Plyty Glownej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem i mysle ze pomozecie mi go rozwiazac.. planuje wymienic plyte glowna na lepsza... tylko teraz na jaka? Rozwaze kazda propozycje tylko nie proponujcie mi ASUS'a. Mam teraz - chce sprobowac czegos innego...

 

Moje oczekiwania od plyty i mojej konfig.:

Dobre OC procka E8400 (minimum 4.2)

Dobra wspolpraca z podzespolami

Mniej problemow jak z Asusem -.-

 

@EDIT: Mam do wydania 500-530 zeta z wysylka...

 

Czekam na propozycje...

Edytowane przez niuniexPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Nie ten dział.

 

2.Zmiana mobo nie ma sensu.

 

3. Sprzedaj płytę, procka i ram (powiedzmy 750zł) dokładasz to 500. Masz ~1250zł. Kup athlona x4 945/955 ~640zł + mobo ~300zł + 2x2 gb ddr3 ~280zł. Wyjdziesz Ci tyle samo, a sprzęt będzie wydajniejszy i odmłodzony.

Edytowane przez psz3mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem, żeby zlożyć coś na i5, ale procek to 800zł + mobo za 500zł asus p7p55d/msi p55 gd65 to już 1300, więc z ramem nie zmieści się w budżecie.

plytke musze zmienic poniewaz cos stalo sie po burzy, komputer niestabilny i wgl sie wali wszystko... format nie pomogl sprawdzalem wszystkie podzespoly i zostala tylko plyta... Procka zmienie za jakis rok na C2E bo teraz w uj drogie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...