Skocz do zawartości
sAx®

MSI K7N2-L i temperatury z kosmosu

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś sie podzieli uwagami. Przed wgraniem nowego Biosu temperatura wyglądała tak (podam tylko w idle) : 51 CPU oraz 43 Mobo, po zainstalowaniu nowego Biosu tj. 3.4 temp. Mobo sie nie zmieniał a temperatura proca spadła - UWAGA - o 20 *C !!!! To teraz ja się pytam. KTÓRE TEMPERATURY BYŁY POPRAWNE DO JASNEJ CHOLERY.

 

Miał ktoś przyjemość z tym nowym Biosem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motofan miał tak samo jak ty, temp była bardzo zawyzona... wszystko by było jasne jakbyś przeczytał co jest wprowadzone nowego do BIOS-u v3.4. Wejdz na strone MSi i przeczytaj i sam sobie odpowiesz na to pytanie :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motofan miał tak samo jak ty, temp była bardzo zawyzona... wszystko by było jasne jakbyś przeczytał co jest wprowadzone nowego do BIOS-u v3.4. Wejdz na strone MSi i przeczytaj i sam sobie odpowiesz na to pytanie :!:

czytałem że zmiany w odczycie temperatur, czyli co te temperatury są w tej chwili takie jak powinny być?? Coś mi sie nie chce wierzyć żeby były takie niskie jak teraz. Patrz na mój podpis i sprzęt, dodam że obudwa jest otwarta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może podpowiesz mi parę żeczy czy to możliwe żeby Mobo przy mocnym obiążeniu grzało się aż do 54*C? Na NB jest tylko radiator a SB jest goły dodam że Radek bez wiatraka tylko z radiatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to troche dziwne że masz taką temp na mobo ja miałem na maxa gdzieś koło 42 C najlepiej by było jkabyś zżucił radiator i sprawdził jak tam z pastą pod tym radiatorem... bo może zapomnieli posmarować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie martwi mnie trochę ta temperatura ale jeżeli przy podkęconym procu jest tylko 31*C to chyba jest coś nie tak nie uważasz? Może ktoś inny próbował już tego Biosu od K7N2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy zestawie jak w podpisie i chłodzeniu Zalmanem 6000AlCu 2200 obrotów

 

CPU - 56 - 61

Mobo - 43 - 50

 

Biosu nie aktualizowałem, dodam, że proc na stepingu A0

chyba ciut za dużo co???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem z temperaturka , tylko ze na innej plycie MSI KT4V , temperatura w biosie jest w granicach 50'C i wydaje mi sie ze to ciut zaduzo , radiator jest ledwie cieply , czy to terz wida nieprawidlowego odczytu ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wgrany nowy bios v.3.4 i też są wałki w nim,bo raz pokazuje obroty wiatraka na 8200obr/min a raz 4600,zależy kiedy :( A co do temperatury to ja też już jestem zbity z tropu.Ale na tym co w podpisie to nie przekracza 50 stopni.Ciekaw jestem o ile jest zawyżona/zaniżona temperatura na MSI płytach.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kumpla na niepodkrecanym AXP 1,7 0.13 jest 57 C. Cooler cooler mastera CP5-7JD1B - Silent. Jutro sprawdzę jak będzie na nowym biosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...