Skocz do zawartości
Mati691

Problem Z Sygnałem Cos Przerywa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam mianowicie taki problem posiadam router "D-link DIR-300" ktory rozdziela sygnał na dwa komputery. Pierwszy komputer jest podłaczony kablem i wszytko działa oki. Drugi komputer jest podłaczony przez WI-FI "tp-link tl-wn321g" i co jakis czas zrywa połaczenie czasami wszystko chodzi dobrze a za chwile nie widzi sieci.

 

CZEKAM NA JAKIES KOMENTARZE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo... winą prawdopodobnie jest zasilacz a raczej stabilność napięcia w domu. U rodziców działy się dokładnie takie rzeczy jak opisujesz - a u mnie w domu ten router działał i działa bez najmniejszych problemów. Co do sposobu w jaki ja sobie poradziąłem ... to kupiłem rodzicom Linsysa...

 

Możesz spróbować podpiąć router do innego gniazdka, ew. przez acar'a - w gre wchodzić pewnie będzie też skombinowanie sobie innego zasilacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest zasilanie i sterowniki nowe tez nic nie dały ale probowałem skorzystac z neta przez wifi przez telefon nokie e51 kotora ma wbudowane wifi i internet po paru sek tez sie rozłaczył a wyczytałem w innym forum ze to winna rutera bo nie jestem pierwszy komu sie rozłacza wifi w dir300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...