Skocz do zawartości
..::SNAP::..

smok na szybie ( "grawerowanie" )

Rekomendowane odpowiedzi

Ja płaciłem 20zł za 4mm z wyciętym otworem 76mm i 4 otworami na śruby, oraz z łukiem pod klamke od panelu. Szyba jest nieporównywalnie lepsza od plastiku... było już wałkowane :D

 

Jedynie w jednym momencie jest gorsze szkło....

 

... w momencie UPADKU panelu....

 

miałem taki przypadek ostatnio, zostało mi iśc tylko po szufelkę ze zmoitką. Posypała się w drobny maczek :lol:

 

Ale nie martwcie się, juz mam zamówioną nową :lol: ... tylko nie amm kiedy odebrać(maturka na plecach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tanie ??  

ja chcem szybe z zaokraglonymi kantami  

tzn taka jak mam w obudownie  

cena taka sama ?? czy bedzie chcial wiecej za te zaokraglenia ??  

i nie orientujecie sie ile moga kosztowac szyby przyciemniane ?? wygaszane ;)

chodzi Ci o załamanie kantów czy zaokrąglenie rogów???

 

Jeżlei o kanty to myslę że tyle samo, sam sobie tak zażyczyłęm aby się nie porozcinac...

 

...chociaż wszytko zależy od szklarza :wink:

 

PS. zawsze możesz negocjować, dla niego taki kawałek szkłą to są grosze. Prawdopodobnie policzy sobie za robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaokraglkenie rogow bedzie raczej tanie - bo szklarze maja takie cos jaq cyrkiel tyle ze do ciecia szkla. Szklarz u ktorego ja bralem szybe wycial ja w 20 sek i wzial 3.50 ale ja bylem pewny ze nie bedzie katow prostych i ze bedzie krzywa, ale jaq przylazlem do chaty to sie zdziwilem - bylo idealnie prosto i rowno :D , a za dociecie tych kantow na luki mysle ze wzial by ze 2zl :D - czyli cala szybka z zaokraglonymi rogami bylo by kolo 5.50 a to jest raczej bardzo taniutko. A co do tego wygladzania kantow to ten moj szklarz robi to odrazu kamieniem szlifierskim :D w cenie oczywiscie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore normalna szybe ale ogolnie to obojetnie jaka szybe trudno zarysowac :D Naprawde czeba sie starac zeby ja porysowac, ewentualnie da sie czyms ostrym i bardzo twradym (dlatego uzywa sie diamentu do ciecia szkla :D ). A przy zwyklym uzytkowaniu i czyszczeniu szmatka raczej zadna szyba sie nie porysuje - chyba ze kredkami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze z przyciemnianymi szybami moze byc klopot. W kazdym badz razie ja takowych nie widzialem u szklarza, ale to jest taki bardziej zemieslnik - moze w porzadnych zakladach szklarskich takie maja :D ale z drugiej strony nigdy nie widzialem chyba przyciemnionej szyby - chyba ze w okularach :D

Mozesz ewentualnie kupic szybe taka lustrzana jak sie daje do bior ale podejrzewam ze ona bedzie drozsza. Rozwiazesz przy tym dwie rzeczy z jednej strony bedzie przyciemniana a z drugiej (od srodka budy) bedzie lustrzana co pozwoli na lepsze oswietlenie budy bo oprocz swiatla z zrodel swiatla bedzie jeszcze swiatlo odbite :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wlasnie kup zwykla szybe i folie do samochodow :D

Widzielm tesh takie cos do witrazy do okien. Mozna to kupic w sklepie z tapetami i okleinami i tam maja takie cos co sie przykleja na szybe a to przepuszcza swiatlo - widzielm zielone, niebieskie i czerwone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio bylem u szklarza i widzialem jak sie zaokragla kanty - bierzesz papier scierny korundowy i napierniczasz w wybranym miejscu, przecierasz mokra szmatka i jest ladnie, schludnie i bez ostrych krawedzi.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhhhhh

jak to napisac :) 

szyba kest po prostu troszke przygaszona 

wyglada mniej wiecej jak szyba w samochodzie oklejona ciemna folia cos okolo 80 % przepuszcza swiatla

Jeżeli pójdziesz do porządnego szklarza to na pewno będize maiłą przyciemnianą szybę... jestem tego pewien, tak samo jak mają szyby z gramaturą, np brązaowe do drzwi :D nie powinno być z tym problemów.

A folia to nie taka prosta sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna tez kupić akrylowy spray w motoryzacyjnym (taki do lamp) i przyciemnic.

Nie wiem jak by to wyglądało !!!

Mozna puścić jedną wrstwę a potem z szablonu zrobić np. to logo smoka po prostu puscić parę innych warstw.

 

 

Co do szyby akwarystycznej, to zwykły szkladz nie będzie miał takiej. Nie wiem jak się ona nazywa... na pl.rec.akwarium by wiedzieli ale to bufony i znimi nie rozmawiam. :evil:

 

Jest trzoche ciemniejsza jak się spojrzy na przekrój podłużny, te zwykłe od okien sa lekkozielonkawe a te akwarystyczne takie ciemnozielone. Może chodzi tutaj o gestość szkła ? nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz szybke :)  

bylem dzisiaj i zaplacilem cale 5 zl ;)

zwykłą, akwariową czy może przyciemnianą???

A prosiłeś o jakies dziury na wentyle??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to jest ten crazy dragon???:)

to beta wersje Crazy dragona :)

btw ktory lepszy ??

a moze macie jakiegos fajnego smoczka na kompie ??

albo inny ladny wzorek ??

stopien trudnosci nie gra roli :wink:

 

No to jest tak że ja mam pare wzorków. Jak chesz to ci je wyśle na maila. Napisz mi na mojego a odpisze z wzorkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to jest ten crazy dragon???:)

to beta wersje Crazy dragona :)

btw ktory lepszy ??

a moze macie jakiegos fajnego smoczka na kompie ??

albo inny ladny wzorek ??

stopien trudnosci nie gra roli :wink:

 

No to jest tak że ja mam pare wzorków. Jak chesz to ci je wyśle na maila. Napisz mi na mojego a odpisze z wzorkami.

Możesz przecież zapodać linka do tych rys. albo wrzucić na forum. Ja też z checią bym zobaczył co masz do zaoferowania :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to jest ten crazy dragon???:)

to beta wersje Crazy dragona :)

btw ktory lepszy ??

a moze macie jakiegos fajnego smoczka na kompie ??

albo inny ladny wzorek ??

stopien trudnosci nie gra roli :wink:

 

No to jest tak że ja mam pare wzorków. Jak chesz to ci je wyśle na maila. Napisz mi na mojego a odpisze z wzorkami.

Możesz przecież zapodać linka do tych rys. albo wrzucić na forum. Ja też z checią bym zobaczył co masz do zaoferowania :wink:

 

Sęk w tym, że mam je na dysku i nie mam jak zapodać linka. Ana forum nie wiem jak wrzucić ;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lesiu podeślij mi je na maila. Ja je gdzieś wrzucę :wink:

 

Zapodaj maila, bo jak biore opcje wyslij e-mail to nie ma tam opcji "wstaw załącznik" lub coś w tym guście. Tak to ci wyśle z Outlooka normalnie z zalacznikami :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lesiu podeślij mi je na maila. Ja je gdzieś wrzucę :wink:

 

Zapodaj maila, bo jak biore opcje wyslij e-mail to nie ma tam opcji "wstaw załącznik" lub coś w tym guście. Tak to ci wyśle z Outlooka normalnie z zalacznikami :):):)

achhhh ... no tak. Zapomniałem :oops:

 

czystyk@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...