Skocz do zawartości
Kgmleko

Drukarka Do Firmy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mój problem wygląda następująco; zamierzam z kolegą otworzyć mały punkt drukujący, dlatego poszukujemy drukarki laserowej która będzie wydajna a zarazem stosunkowo tania w eksploatacji. Nie za bardzo się orientuję w drukarkach dlatego uprzejmie zwracam się o pomoc w tej kwestii do bardziej doświadczonych użytkowników. Może ktoś prowadzi tego typu działalność i mógłby się podzielić swoimi spostrzeżeniami. Z góry dziękuję za wszelką radę i pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest przedział cenowy dla Waszego zakupu? Bo to dość ważna kwestia przy takiej inwestycji. Ogólnie rzecz biorąc ja polecam do biura Oki - bardzo dobre drukarki, które są dość wydajne, a przy tym bardzo solidne i mało awaryjne (myślę, że to dość ważny argument w Waszym przypadku). Przejrzyjcie sobie ofertę ich sklepu http://www.sklep-oki.pl/ i pomyślcie o tym. Przy okazji zwróćcie uwagę na możliwość rat/leasingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam bezgraniczne zaufanie do sprzętów HP. a jeśli chodzi o jakąś fachową radę - proponuję konsultację z obsługą ze sklepu doktortusz. gdzieś już ich tutaj polecałam, bo naprawdę wiedzą co robią, jestem pewna, że dopasują Ci sprzęt odpowiedni do Twoich potrzeb.

pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...