Skocz do zawartości
Cocher

Monitor Gaśnie Przy Starcie Systemu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam poważny problem!

Otóż od jakiegoś czasu, przy starcie systemu monitor zaczął mi gasnąć (Jakby się wyłączał) Pogrzebałem trochę na internecie i znalazłem przyczynę tego problemu - sterowniki... Po odinstalowaniu sterowników karty graficznej (GeForce 7300) wszystko powróciło do normalnego stanu (Oczywiście prócz tego, że nie miałem sterowniów)

Po ponownej instalacji owych sterowników problem powracał, a próbowałem także zainstalować starsze wersje. Formatowałem dysk i reinstalowałem DirectX (tak radzili na innym forum).

Wie ktoś może jak to naprawić? Bez sterowników wiele zrobić nie mogę.

Przepraszam że tak chaotycznie, ale jestem zmęczony :)

Edytowane przez Cocher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam poważny problem!

Otóż od jakiegoś czasu, przy starcie systemu monitor zaczął mi gasnąć (Jakby się wyłączał) Pogrzebałem trochę na internecie i znalazłem przyczynę tego problemu - sterowniki... Po odinstalowaniu sterowników karty graficznej (GeForce 7300) wszystko powróciło do normalnego stanu (Oczywiście prócz tego, że nie miałem sterowniów)

Po ponownej instalacji owych sterowników problem powracał, a próbowałem także zainstalować starsze wersje. Formatowałem dysk i reinstalowałem DirectX (tak radzili na innym forum).

Wie ktoś może jak to naprawić? Bez sterowników wiele zrobić nie mogę.

Przepraszam że tak chaotycznie, ale jestem zmęczony :)

ja tak mialem,sys uruchamia ci system ze zla rozdzialka ktora monitor nie umie wyswietlic,najlepiej podczas startu sysu f8 i wybranie rozdzialki 640x480 po odpaleniu sysu bo na 100 wejdzie i zobaczysz pulpit,ustaw sobie odpowiednia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...