Skocz do zawartości
Beatles7

Zepsuta 9600gso Top

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,zepsuła mi się świeżo kupiona karta graficzna Asus EN9600GSO TOP/HTDP/384M nvidia GeForce 9600GSO,po włączeniu komputera pojawiają mi się kolorowe kwadraty, na początku dobrze chodziła:

 

działała na:

płyta gł: Gigabyte GA-M61PME-S2P, GeForce 6100, DualDDR2-1066, SATA2, RAID, LAN, VGA, mATX

procek:AMD Athlon II X2 240, socket AM3, 2.8 GHz, 2MB cache, BOX

zasilacz: Fortron FSP500-60GHN 500W 80 Plus Aktywne PFC,

 

długo się nią nie nacieszyłem, a najlepsze jest to, że jest taka duża, że ledwo się mieści w Cooler Masterze, akurat w moim przypadku 330 polecanym przez wielu;). Wogóle w tym CM nie idzie nawet dysku dobrze zamontować , mimo tych zatrzasków nie udanych które nie trzymają dobrze dysku, a jak już się chce przykręcić na śruby to wystaje, o tym to nie długo napisze oddzielny temat, żeby uprzedzić innych;). Moje dwie 10-letnie obudowy są dużo lepsze. Pomijając to wszystko, proszę napiszcie mi gdzie mam ją wysłać do serwisu, kupiłem ją w emarkecie i mam fakture. Z góry dzięki wszystkim.

Edytowane przez Beatles7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz już osobny temat w przylepionych o kartach 9600. Kartę odeślij tam gdzie ją kupiłeś, nic trudnego. Najlepiej to do nich zadzwoń i popytaj co i jak lub zobacz na ich stronie.

 

Jeszcze co do budy CM 330, sam takową posiadam i racja jest trochę ciasna i ma parę niedociągnięć ale czego się spodziewać po obudowie za 150zł, i tak nic lepszego do tej kwoty się nie kupi.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...