Skocz do zawartości
futureman

Windows 7 + Karta Realtek Ac`97 - Brak Dzwieku - Co Zrobic?

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem, mam zainstalowanego windows 7 i nie mam na nim dzwieku

 

windows zainstalowal automatycznie karte sterowniki nie maja bledow ale nie dziala karta - pod xp dzialalal bez problemu, co mozna zrobic zeby byl dzwiek

 

moja plyta glowna to GIGABYTE K8VT800 v2.0

 

katra dzwiekowa wbudowana: realtek AC`97 Audio

 

sterownik terazniejszy: 6.0.1.6305

 

prosilbym o jakies rady jak wlaczyc dzwiek?

 

 

 

 

 

edit:

 

zastanawialem sie czy nie jest to problem z wykrywaniem glosnikow wiec zainstalowalem sterowniki z xp ktore mialy opcje recznego wykrywania glosnikow

 

podczas proby recznego wykrywania glosnikow mam komunikat: Cannot find Wave Volume control

 

czemu taki komunikat i co zrobic zeby wykrywalo glosniki - to po 1

a moze jakies sterowniki polecacie

 

no i czekam rowniez na inne rady jak uruchomic dzwiek (juz na wstepie 2 minus dla win7 - win+ sprzet niestety = problemy)

Edytowane przez futureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popróbuj ze starszymi sterownikami do visty, ewentualnie można po chamsku wrzucić jakieś z realtek hd. z tego co wiem to w 7 jest problem z tą śmieszną aplikacją do obsługi we/wy. jak już zainstalujesz sterownik do odepniej, a następnie podepnij głośniki, coś tam powinno wykryć.

 

poszukaj w topiku o win7 beta i rc . tam chyba juz byly takie problemy. w ostateczności napisz w topiku o windows 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...