Skocz do zawartości
Tompior

Nowy Pc Nie Odpala.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj kupilem:

Procesor : AMD Athlon II X2 240

Płyta Główna : Gigabyte MA770T-UD3P

RAM : Elixir 2GB 1600MHZ

Grafika: Sapphire hd4730 512mb

Wszystko chodzi na zasilaczu z poprzedniego kompa: Chieftec 450W

 

Po podlaczeniu wszystkich podzespolow i wlaczeniu zasilania uruchamiaja sie wiatraczki ale komputer nie startuje.

1. Wszystko jest dobrze podlaczone (wg "fachowca") (2 zasilania grafy itp. itd.).

2. Wszystko bylo testowane na 2 roznych ramach, z czego jeden byl na 100% sprawny.

3. Zestaw byl testowany na 2 roznych grafikach, z ktorych jedna na pewno byla sprawna, i na obu (z osobna rowniez) kosciach ram.

4. Zasilacz sprawdzany byl dzien wczesniej i dziala bez zarzutu.

5. Wszystko bylo testowane przy maksymalnym (karta muzyczna, dyski itp.) jak i minimalnym obciazeniu.

 

Fachowiec twierdzi, ze walnieta jest plyta glowna. A co wy o tym sadzicie? Mi sie cos w to wierzyc nie chce :<

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij części z budy i włącz na biurku.

Wszystko bylo testowane po za obudowa :P

 

Hai, pytanie może niemal debilne, ale już 3 razy spotkałem takie kwiatki. Czy oprócz podłączenia 24pin podpiąłeś również 8pin?

Ta, podpinal wszystko. Jak do mnie dzisiaj jeszcze zadzwoni to sie upewnie.

Jakies inne pomysly?

 

@Edit: Sprawa wyjasniona. Niestety, wadliwa jest plyta glowna. Podczas testow z drugim egzemplarzem wszystko dziala.

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...