Skocz do zawartości
abezus

Jaka Karta Dzwiekowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno doszedlem do wniosku ze na mojej zintegrowanej karcie muzycznej sluchanie muzyki to lekka porazka i tu pytane do was drodzy forumowicze... Chcialbym kupic jakas porzadna karte muzyczna. Karta bedzie podlaczona do sprzetu jak w sygnaturce... Jesli chodzi o przedzial cenowy to jako takiego nie ma... Najfajniej byloby gdyby ktos podal mi pare typow najlepszych w swojej cenie a ja wtedy sie zastanowie ktory wybrac. Pozdraiwam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawno doszedlem do wniosku ze na mojej zintegrowanej karcie muzycznej sluchanie muzyki to lekka porazka i tu pytane do was drodzy forumowicze... Chcialbym kupic jakas porzadna karte muzyczna. Karta bedzie podlaczona do sprzetu jak w sygnaturce... Jesli chodzi o przedzial cenowy to jako takiego nie ma... Najfajniej byloby gdyby ktos podal mi pare typow najlepszych w swojej cenie a ja wtedy sie zastanowie ktory wybrac. Pozdraiwam.

Zależy ile masz pieniędzy i na czym będzie odsłuch. Z tańszych (200-300 zł) masz do wyboru XtremeMusic, Titanium, Gamera, lub Xonara. Założyłem kiedyś taki temat

http://forum.purepc.pl/kupic-f59/Karty-Dzw...53#entry3318253

Więcej kart ma stronie pclabu

http://pclab.pl/art17707.html

Poszukaj na forum - trochę informacji jest lub napisz do forumowicza Art385 (chyba się nie pomyliłem, jeśli tak to przepraszam), bo zawsze ma na ten temat dużo do powiedzenia. Najlepiej jednak poczytaj si zdecyduj czego chcesz tak chociaż w przybliżeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...