Skocz do zawartości
Bartolomius

#2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poniżej kolejna odsłona mojego WC, które służyło dzielnie przez prawie rok:

  • E7200 + FuZion v2
  • P5K-E / WiFi-AP + EK-NB Asus 1
  • GTX 260 + EK-FC280 + backplate
  • MCP350 + mosiężny top
  • EK Multioption RES 150 rev 2.0
  • Feser Xchanger 360 + 3x D12SL-12
  • Tygon + Feser One UV Green
  • Chieftec WH-02W-W
  • Seasonic S12-500 + D12SL-12
  • Seagate Momentus 7200.3 + SQD 2,5”
Z ważniejszych modyfikacji: własnoręcznie piaskowana i proszkowana obudowa, lakierowane i szlifowane topy + rez, mosiężna kopia topu OCLabs własnej roboty i radiatory na sekcję zasilania. Niestety, na zdjęciach widać przejściówkę ATX jeszcze przed opleceniem, co trochę psuje efekt wizualny. Ze względu na chłodnicę wypełniającą cały front napędy musiały się przenieść: laptopowy HDD w SQD powędrował na bok, a nagrywarki praktycznie nie używam, więc leży na biurku w obudowie USB. Temperatury nigdy nie były problemem i 3+1 stodwudziestki @ 5V nie miały dużo pracy. Więcej na zdjęciach:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

To tyle, dalszych zmian nie będzie, bo układ dziś rozmontowałem i obecnie komp wygląda tak:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

podziękowania dla jedras77 za godnego następcę GTX 260 - pięknego 6600 LE na czerwonym laminacie ;-)

 

Gdyby ktoś był zainteresowany, w ciągu tygodnia cały konfig pojawi się w dziale Sprzedam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabrakło tylko białych/ czarnych węży imo :D

Przez chwilę były białe, ale szybko zdjąłem, bo mdło to wyglądało. Poza tym z założenia miało być biało-zielono.

 

Nie wiem jak w ver2 D-Teka, ale w ver1 wylot z bloku powinien znajdowac sie na gorze.

Możesz to jakoś logicznie wytłumaczyć? Bo ani w jedynce, ani w dwójce nie ma najmniejszego znaczenia jak jest ustawiony blok (oby tylko wlot był na środku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie twierdze, mialem tylko na mysli co mowi instruckja montazu bloku:

Make sure the waterblock orientation is that in which the outlet barb is placed at the top when the computer is upright

Koniec tematu z mojej strony. Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...