Skocz do zawartości
wojtek123

Monitor 23 Calowy Do Ok 700 Pln

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytałem posty na tym forum i widzę że ogolnie polecane są monitory LG a jeśli chodzi o 23 calowy to LG W2353V-PF, wszystko dobrze tylko jakoś nie lubie tej marki i nie mam do niej przekonania. Czy naprawdę warto brać taki monitorek czy może jest coś lepszego do 700 PLN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie ma odpowiedzi a ja w tak zwanym miedzy czasie znalazlem jeszcze jeden ciekawy model i nie LG, jest to BenQ M2200HD, w testach porównawczych wypada bardzo dobrze ale to wszystko to teoria a fachowo co byście polecili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okolicach 700 zł wart polecenia jest Benq G2420HD. Na prad.de jest test tego monitora który warto przejrzeć >>KLIK<<

Wersja z końcówką HD ma komplet złącz czyli Dsub, DVI i Hdmi, kosztuje trochę ponad 700 zł >>KLIK<<

Wersja z końcówką HDB nie ma Hdmi ale jest o prawie 100 zł tańsza >>KLIK<<

Edytowane przez Kalin20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak pisze SILAN. Różnią się obudową.

 

Jak przeglądam recenzje monitorów to w klasie budżetowej Benq jest chyba najlepszy. Chwalą monitory tej firmy za dobry obraz w niskiej cenie. Jedynie LG i Iiyama mogą z nim powalczyć ale głównie za sprawą gwarancji 0 martwych pikseli. Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...