Skocz do zawartości
sia87sia

Ostateczny Wybór Monitora Czy Słuszny?, Bardzo Prosze O Pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie tak dawno doradzałem się was o wybór monitora ale zakup został odłożony ze względów finasowych.

A teraz jest już coś lepiej finasowo to i o zakupie można myśleć, przewalając mase wątków i postów na forum doszedłem do czterech wniosków: z wątpliwościami niestety

 

1- że decyduje sie na 23 cale (nie będzie za duży, lepiej 22?)

2 -że musi posiadać złącze HDMI oraz full hd

3- że będzię LG słusznie?

4- że wybór padł na W2353V-PF http://www.lge.com/pl/sprzet-komputerowy/m...m-W2353V-PF.jsp

 

a dlatego że W2353V-PF posiada pakiet smart który w W2361V-PF nie ma niestety a pakiet smart wiele osób bardzo chwali.

 

dodam jeszcze że w niedalekim czasie będe chciał podłaczyc cyfre+ do monitora mam nadzieje że nie będzie problemów z tym przy W2353V-PF

(prosiłbym o wyjaśnienie jeszcze co oprócz zewnętrznego tunera będzie mi wtedy potrzebne aby cieszyć się tv na monitorze)

i dlatego może z tego względu zakupic monitor z tunerem tv jutro jest w promocji w mediamarkcie m2262 d-pc za 930 zł ale z tego co widze ma gorsze paramatry od W2353V-PF więc:

1- W2353V-PF+zewnętrzny tuner tv

czy

2- w mediamarkcie m2262 d-pc za 930 zł ?

co wypada lepiej?

 

komputer będzie mi służył do internetu, ps3/x360, filmy oraz tv oraz czytania

 

bardzo proszę o pomoc przy dokonaniu ostatecznego wyboru oraz opinie, bo najlepiej to już jutro chciałbym dokonać zamówienia

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monitor z tunerem ma tylko 2 zalety: bardzo dużo złącz, praktycznie każde jakie tylko sobie wymyslisz: HDMI, DVI, DSUB, Component, Composit, SCART... no i mozesz ogladac TV bez wlaczania PC.

Dla mnie to nie sa zadn zalety bo wiecej niz 2 zlacza akura nie potrzebuje (a w 2353V bedziesz mial 3sz czyli DSUB HDMI i DVI) a PC mam zawsze wlaczony wiec ja mam karte na PCI.

Dodqatkowo tuner na PCI daje Ci mozliwosc nagrywania z TV i kazdego zewnetrznego źrodła np jak bys chcial z jakiejs kamery analogowej chcial zgrac czy z kasety

 

Polecam wiec lepszy monitor bo W2353V na pewno bedzie lepszy jakosciowo no chyba ze wymienione przeze mnie zalety LCD z TV sa dla CIebie wazne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akodo dzięki za posta, czyli lepszym rozwiązaniem jest bez tunera czyli faworyt W2353V-PF

 

a opłaca się dopłcać do pakietu smart? 100 zł 2361V-PF to ten sam model tylko bez pakiety smart i 100 taniej ?

 

ma ktoś inną opinie jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skora oba modele różnią się tylko posiadaniem funkcji Smart to musisz zastanowić się czy będziesz z tej funkcji korzystać. Jeśli tak to W53 jak nie to 61V i tyle w tej kwestii:)

 

Mnie tego typu bajery jak Smart są niepotrzebne... Ważniejsza jest możliwość wyboru/ustawienia odpowiedniego trybu wyświetlania jednym przyciskiem, tak żeby przy pracy z tekstem monitor nie walił po oczach, a np. przy oglądaniu zdjęć z wakacji czy filmu można było ustawić większą jasność naciskając li tylko jeden guziczek. Z dwóch które podałeś wybrałbym W2361V-PF bo jest tańszy i moim zdaniem ładniejszy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...