Skocz do zawartości
michu98

Monitor 22-23"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Z racji zbliżających się świąt postanowiłem że mikołaj trafi do mnie wraz z nowym monitorkiem :)

Aktualnie posiadam kilkuletniego samsunga 713n

 

Monitor będzie służył głównie do gier(CS, Cod, wszelkiej maści strategie), oglądania filmów i przeglądania internetu. Nie mam nic wspólnego z grafiką komputerową. Chciałbym podpiąć pod niego X360.

 

Na monitor mam 54cm szerokości (tzn. jest to maksymalna szerokość monitora). Sprzęt mam taki jak w podpisie.

 

Kwota jaką dysponuje to 700zł, jeśli naprawdę będzie warto znajdę jakieś 200zł więcej. Myślę, że znajdzie się coś, z czego będę zadowolony i odczuję zmianę na nowy monitor.

 

Jakie proporcje będą dla mnie lepsze? 16:10 czy 16:9? Jaka rozdziałka (z racji że nie planuję wymieniać Gf 8800 gts, przydałoby się żeby obraz dobrze wyglądał w nie natywnej rozdzielczości.

 

Czy przy moich wymaganiach warto dopłacać do Della 2209W, a może wystarczy mi coś na matrycy TN?

 

Zastanawiam się już od kilku dni, czytałem różne testy, ale mimo wszystko nie mam pojęcia co wybrać, dlatego postanowiłem zwrócić się z prośbą o pomoc na forum :)

Edytowane przez michu98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu za 700,- kupiłem na allegro iiyama 2208hds - i jestem bardzo zadowolony. full HD 1920x 1080, 22'' gwarancja 0 bad pix, DVI. W sklepie juz troche drożej, około 850 zł. Za dodatkowe 200 mozna mieć z wejściem HDMI i pivot. Ma bardzo dobre recenzje, zreszta nie tylko ten model. trzeba tylko zwrócić uwagę, żeby miał minimum DVI, mozna naciąć się na LCD full HD tylko z analogowym wejściem D-Sub...

 

dobre recenzje zebrał tez BenQ E2220HD - podobne parametry i nawet tańszy. W CD Action byl wybrany jako najlepszy monitor dl agraczy w tej wielkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dochodzi kolejne wymaganie - musi mieć HDMI, tak podłącze konsolę + coś pokombinuje z dźwiękiem (chyba że monitor będzie miał wyjście audio?)

 

LG 23" LCD W2353V-PF byłby dobrym wyborem?

Ciągle kusi mnie ten Dell, ale brakuje mu HDMI no i mniejsza rozdzielczość, nie wiem czy jest sens przy moich wymaganiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...