Skocz do zawartości
Beatles7

Dell Latitude Ls Pp01s Mini Notebook I Wifi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, zakupiłem ostatnio trochę oldschool'owego laptopa, a mianowice DELL LATITUDE LS PP01S MINI NOTEBOOK

 

Szczegóły techniczne:

 

Procesor: INTEL PENTIUM III 500 MHz

Matryca: 12.1 '' 1024x768 XGA

Pamięć RAM: 256 MB

Dysk twardy: 20GB

Karta graficzna: Neomagic 2,5MB

Urządzenie wskazujące: TOUCH PAD

Klawiatura: QWERTY

Bateria: BRAK

Kamera internetowa: NIE

Karta dźwiękowa: ZINTEGROWANA

Oprogramowanie: WINDOWS XP

Waga: 1,7KG

 

 

(jeszcze na niego czekam;) i mam parę pytanek odnośnie niego, a mianowicie:

- Czy ten laptop ma PCMCIA, bo kurde sam w końcu nie jestem pewny, szukałem, ale nie jestem pewny czy w końcu ma czy nie, jeśli tak to jaką karte PCMCIA kupić, słyszałem, że jeszcze jest coś takiego jak miniPCI, dało by radę coś takiego wrzucić do niego? Wiem, też, że można wiadomo pod USB podłączyć WIFI, ale fajnie by było, jak by najlepiej nic mi nie wystawało z laptopa. Zależało by mi na tym, żeby nie było to za drogie i też nie głupie rozwiązanie. Nie znam się na laptopach za bardzo, za wszelką pomoc z góry dziękuje:)

Edytowane przez Beatles7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miniPCI będzie na nim chodzić? Jakie karty PCMCIA polecasz, a może mini PCI? (zależy mi na tym, żeby nic nie wystawało mi z lapka, chociaż jak nie da rady miniPCI to trudno;)

Edytowane przez Beatles7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...