Skocz do zawartości
wheelerfan

Klawiatura Zewnętrzna Do Laptopa Z Uszkodzoną Klawiaturą Własną

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W noworoczny poranek mój pierworodny zalał w lapku Acer Aspire 7720ZG (system Vista Home Premium) klawiaturę.

Mamusia pierworodnego postanowiła ją suszyc pod lampką i dodatkowo załatwiła kilka klawiszy na amen.

Zanim spróbuje udac sie do serwisu, chciałbym odzyskac czesc danych i przerzucic na nowego lapka.

Nie wnikajac w szczegóły pytanie brzmi:

 

Czy mozna podpiac jakas pełna zewnetrzna klawiature, ktora zadziala i doraznie zastapi te uszkodzona wlasna klawiature lapka?

Nie musi byc to cud techniki, wazne zeby zadziala i byla dostepna gdzies w sklepie w necie, lub w Gliwicach w normalym sklepie.

 

Prosze o pomoc

Alternatywne porady prosze podawac tylko w przypadku, jeżeli ktos może i chce pomóc nieodpłatnie i osobiście (n.p. mieszka w Gliwicach)

Zalezy mi na przeniesieniu całej zawartości jednej partycji i całej poczty, która przy normalnym eksporcie wyrzuca niestety błąd.

 

Z góry dziękuje

 

wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda klawiatura na USB zadziała

Rozumiem, ze w takim razie fakt, że to lapek jest bez znaczenia?

Nigdy nie próbowałem, nie mam zreszta klawiatury na USB (w zepsutej blaszance była jeszcze na PS2), ale myslałem, że fakt, ze lapek ma wbudowana swoja klawe moze miec znaczenie.

Ale skoro nie ma to OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...