Skocz do zawartości
duzii

Nowy Monitorek Typowo Do Gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Planuje kupno nowego monitora,wielkość w przedziale 22-24 cale ,monitor głównie będzie używany do gier(w danym momencie szczególnie do gry mmo: World of Warcraft ^^ ) .Przy komputerze spędzam momentami naprawdę dużo czasu(szczególnie w te zimne dłuuugie wieczory) , sporo również oglądam filmów. Wymogi? Sam nie wiem... na pewno złącze dvi bo to już chyba norma , hdmi raczej używać nie będę chociaż nie było by źle jakby było. Teraz siedzę na flatronie slim L1770HQ który delikatnie mówiąc zrobił się już mały ... Co polecacie ? Z zakupem jakoś strasznie również mi się nie śpieszy , jak warto czekać miesiąc , może dwa to bez problemu mogę czekać.Na monitor mogę przeznaczyć 800zł? Sam nie wiem ile trzeba przeznaczyć na dobry monitor do gier... Doradźcie =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu za filozofia masz sporo kasy bierz PVA, mniej TN. Producent ma mało znacznia i tak w połowie monitorów na rynku masz matryce Samsunga. Dobra TN do gier starczy bez problemu, praktycznie nic co byś teraz kupił nie będzie smużyć - czasy na poziomie 2-6ms to już norma. Tak dla informacji HDMI przekazuje identyczny sygnał jak DVI z tym że masz też sygnał z dźwiąkiem dołożony. Więc jeśli ktoś ma monitor bez głośników to HDMI jest zbędne. Aha - zwróć uwagę żeby miał windowsowe rozdzielczości czyli nie np. 1600x1200 tylko 1680x1050. Te pierwsze rozdziałki to są używane w zwkłych telewizorach LCD - bez miejsca na pasek sytemowy itp.

Edytowane przez Chris1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...