Skocz do zawartości
MakaKam

Polaczenie Radka 4850 Z Tv Lcd Za Pomoca Kabla Dvi<->hdmi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z polaczeniem kompa z tv lcd philipsa 42pfl5604h. Gdy polaczylem kompa z tym tv przez wejscie PC wszystko gralo ale kupilem ostatnio kabel dvi-hdmi i obraz nie wypelnia calego ekranu mimo ze rozdzielczosc jest ustawiona na 1920x1080 tzn z kazdej strony jest czarna ramka na ok 1cm. Probowalem ustawiac rozne skalowania na TV ale nic to nie dalo. Czy ktos wie jak to ustawic?

 

EDIT:Problem rozwiazany: w CCC w zakladce desktop & displays jest na dole monitorek i po kliknieciu configurepojawiaja sie opcje DTV a tam z kolei jest zakladka scaling options po ustawieniu suwaka na 0% ekran jest wypelniony idealnie.

Edytowane przez MakaKam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pewnie przeskalowany przez co nie masz piksel w piksel....skalowanie olałem odrazu

przedewszystkim podłączając bravię musiałem podłączyć ją pod pierwsze wyjście z karty gdyż z drugiego miałem dokładnie to samo co ty - nie wiem w czym bubel(najpewniej w sterach ati) ale z drugiego wyjścia mimo rozdziałki prawidłowej i odświeżania nigdy nie uzyskałem piksel w piksel

co gorsza musze za każdym razem wykrywac tv bo karta nie chce dawac sygnału na stałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...