Skocz do zawartości
maniocek

Brak Internetu W Przeglądarkach.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z góry przepraszam jak wybrałem zły dział,jednak ten wydaje mi się odpowiedni. Od tygodnia lub dwóch męczy mnie problem brak internetu w przeglądarkach,nie ważne czy to FF,IE,Opera,na żadnej nie ma a co najśmieszniejsze GG,Tlen i Utorrent śmigają aż miło... Szukałem na google i tutaj i nic ciekawego nie wyszukałem... Sytuacja ta powtarza się jakieś 2-3 razy na dzień (choć teraz zaobserwowałem że częściej) i pomaga tylko restart rutera,Pentagram Cerberus. Internet mam z tej zasranej Netii,na liniach TP,prędkość to 2mb/s.

 

Proszę o pomoc gdyż jest to bardzo uciążliwe...

Edytowane przez maniocek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurczę od paru dni mam to samo na tym samym routerze i też w netii,ale u mnie raz na dzień to się zdarza(właśnie przed chwilą się stało) przynajmniej tak zauważyłem,sam nie wiem o co biega,na razie wyłączyłem we właściwościach karty sieciowej IPv6,to jedyne co mi przyszło do głowy bo do niedawna miałem modem i to miałem wyłączone,inna sprawa to taka że w netii teraz mają młyn,coś ta naprawiają czy modernizują bo sąsiad do nich dzwonił gdyż net mu przestał działać(problemy z hasłem i loginem,nadali mu nowe) i że faktury za grudzień jeszcze nie dostał(ja też zresztą nie dostałem) więc albo netia-albo?

Edytowane przez amp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do tych dziadów za przeproszeniem już 2 dni próbuje się dodzwonić! Już mi bokiem wychodzi ich tak posrana melodyjka na poczekalni... I nic! A z fakturami to też mam chece,w netiaonline.pl pisze że faktura 119,17zł (net+fon) więc klikam pobierz obraz faktury i co? W kwicie do zapłaty 140,20zł xD Mają zokręcone naprawdę tam...

Edytowane przez maniocek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...