Skocz do zawartości
JROX

Monitor Nie Bangla.

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel ma problem z monitorem.

3 letni LCD.

 

Gdy chce włączyć kompa, monitor łapie na chwile tak jakby miał się włączyć, ale po chwili znów się wyłącza.

Gdy jest odpięty od kompa dzieje się to samo.

 

Szukałem trochę po necie, ale nic jak na razie nie znalazłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość adas123

jesli komp ok i jestes pewien ze to wina monitora to jedno co mozesz zrobic to sprawdzic kabel vga ewentualnie pozyczyc z innego monitora i sprawdzic...jesli nie bedzie dzialac to wymagana bedzie glebsza integracja w monitorek tzw naprawa

 

Edit: mozesz jeszcze sprawdzic uruchamiajac winde /linka na najmniejszej rozdzialce tzn 640/480

 

Edit2: mozesz jeszcze sprawdzic w ustawieniach monitora o ile jest do nich dostep...

 

innego sposobu sam nie widze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tematu: mam grafikę Connect3D radeon 4850 który ma wyjścia d-sub, hdmi i dvi niestety mój monitor Samsung lcd syncmaster 940nw ma tylko d-sub. Problem w tym że na kolorach czarnych i szarych są jakby zakłócenia delikatne, troszke to męczy oczy p oza tym wszsytko ok. Połączone to jest kablem d-sub próbowałem dwoma i nic to samo;/ Czy a rade kupić dobry kABel DVI do grafy bezpośrednio a od stroyn monitora poprzez przejściówkę dvi-d-sub podłączyć? Będzie jakiś efekt na plus?

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...