Skocz do zawartości
friczenko321

Asus M4a785td-v Evo Podkręcanie

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko w niej jest przyzwoite :wink: Z czystym sumieniem polecam,bardzo dobre mobo,poza jednym.Musisz dobrać tak pamięci,żeby wszystko ładnie śmigało po oc,chyba,że zapodasz procka be,to już kłopotu nie będzie z htt.Najlepiej popatrzeć na jakich ludzie kręcą i takie zakupić. Najfajniesza jest integra,która bez podbijania V idzie na rdzeniu 900+,co już pozwala grać w bf2 na średnich detalach w 1680/1050 :lol: .

Edytowane przez Gr3gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem teraz Goodramy pro 2000 mhz cl9 i nawet nie musze zmieniac trfc :)

narazie leci 3.5 na 1.4 pozniej bede probował zmniejszac napiecie :)

pamieci mam ustawione 1440mhz cl 6-5-5-20 niewiem co wazniejsze cl czy mhz ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj złożyłem na tej płycie niezły zestawik dla znajomego ( PII x4 955BE C3 + Patriot viper 1600mhz cl7 + HD5850 ) i jeden jedyny minus tej płyty to bios jest tragiczny na asrocku AOD790GX bios to cudo przy nim ale wiedziałem na co się decyduje ;) poza tym płyta świetna i naprawdę godna polecenia nawet bardzo godna :D

Żadnych problemów z pamięciami śmigają na 1.9v

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z tą płytą (2 komplety ramu były sprawdzone w serwisie i na tej płycie nie działały :/ )

 

i gskille ripjaws rl 16000mhz i ocz reapery 1333mhz

 

jak jest jedna kość działa w każdym slocie, obie razem obojętnie w jakim slocie i czy w slotach o tym samych kolorze czy a1 b1 nie działa

 

tzn. za 5-10 razem się włączy no ale jak się uda to sypie bsodami w windowsie (windows 7 64)bios najnowszy 604, clear cmos był, napięcia i timingi producenta i [gluteus maximus] :/

 

oddaję płytę i pamięci do serwisu niech się bawią

 

 

EDIT udało mi się zamontować kość ramu w czarny slot najbliższy proca (mugen 2 trochę miejsca zajmuje) i w dwóch czarnych nie zadziałał, ale w czarnym koło proca i w niebieskim bliższym proca jak na razie działa co prawda w singlu, 1.65v, timingi najniższe jakie bios obsługuje,i 2T (wg cpu-z)

 

 

 

zobaczymy czy vantage przejdzie i pracę w windowsie (o dziwo w Mass Effects ani razu nie miałem bsoda a w windzie dziesiątki razu, potem zrobilo mi się szkoda nowego twardziela i pracowałem tylko na 2gb bez żadnego bsoda, mouse freeze itd)

post-111992-126908596056_thumb.jpg

Edytowane przez Ardianz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...