Skocz do zawartości
ziarko

Nowka Funkiel Pompa Produkcji Skosnookiej

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio przegladalem internet za okazjami i wpadla mi w oko pompka 12v chinska , pewnie kazdy wie ze chinske nie firmowki to zwykly syf ale byc moze jest to dobra pompka za grosze czyli 30zl.

warto sie spytac bo nawet gdyby to bylo cos na jakosc ek dcp to za 30zl naprawde sie oplaca nawet jesli zywotnosc nie jest zbyt dluga.

 

tutaj fotki i specyfikacje

Dołączona grafika

 

Specifications:

 

* Type: mini water pump

* Pump rate: 3 liters per minute

* Power: 6V - 12V

* Current: 1.2A @ 6V, 2.5A @ 12V

* Connection: 2 wire

* Nozzle connector outer diameter: 22mm [0.9"]

* Nozzle connector inner diameter: 13mm [0.4"]

* Height x diameter: 66 x 31mm [2.6 x 1.2"]

 

 

gdyby ktos byl chetny do przetestowania to dac mi znac na pw...#cena to 30zl z wysylka do uk..za okolo 5zl moglbym wyslac do Polski. No jak by sie okazalo ze jest to sprzet na jakosci lainga to zapewne duzo kasy bysmy mogli w przyslosci zaoszczedzic na skladaniu sprzetu lc

 

 

tutaj pytalem sie o obudowy pod lc ktora by wybrac wiec dla tych obeznanych zachecam do pomocy : obudowa pod lc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie, nie, nie, nie ? Nie

Dlaczego nie ? Bo nie, nie i jeszcze raz nie.

Po pierwsze: Na 95% będzie to buczeć jak porąbane. Po drugie: jak Ty chcesz podłączyć węże pod tą pompkę ? Po trzecie: za 40 zł z przesyłką wolę poszukać jakiegoś Coolriverka w PL.

Tyle ode mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ironia mode ON] http://allegro.pl/item900656114_pompka_zan...wa_do_wody.html => Tutaj masz potwora wydajności w tej samej cenie ! Wohoo ! Aż 8l na minutę ! [ironia mode OFF]

Ta, którą Ty podałeś ma wydajność tylko 3l na minutę. To zdecydowanie za mało, aby porównywać ją do Lainga, D-Teka itp. itd. Laing ma ponad 2 razy większy flow. Dodatkowo nie wygląda ona na przystosowaną do pracy ciągłej. Na 100% wydasz te 30zł w błoto.

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie nie kupiłbym ano dla tego że miałem jebao za 5zł której nie trzeba było prawie przerabiać i mogła pracować cały czas a to sam nie wiem do czego się nadaje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...