Skocz do zawartości
OloWeb

Bezprzewodowa Czy Bluetooth Co Ma Większy Zasięg ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

szukam zestawu bezprzewodowego i nie wiem czy szukać na 2.4 czy jednak od razu brać blutacza

chodzi o zasięg aktualna myszka daje rade na max. 5m i to ciut za mało min. 8m

+ klaw do tego

 

co byście polecili ? czy BT bedzie lepsze od 2.4 ??

 

musi działać realnie 8m chodzi o przerzucanie i obsługę kompa w salonie przy projektorze który jest podpięty kablem już zamontowany w listwach

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blutacza

Ekskjuzmi, WTF? :huh: Naprawdę, nie rozumiem jak można w ten sposób (czy masę innych) czytać Bluetooth... Pasta do zębów to taczpejst? :damage_wall:

 

 

Do rzeczy, teoretycznie BT powinien mieć większy zasięg, specyfikacja BT 2.0 mówi o max 10m, więc te Twoje 8m jest realnie osiągalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiadam sobie sam

 

przyniosłem z auta z mojego projektu CarPC klawiaturę i zakupiłem dla niej osobny odbiornik na USB do kompa do w domu

 

http://www.allegro.pl/item928579805_logite...etooth_pad.html

 

 

Dołączona grafika

 

mini-klaw na bluetooth-cza :) dla czepialskich

 

działa z 10m i to mi wystarcza do zarządzani Media Center w salonie

 

planuje jednak zakup pełnowymiarowej klawiatury również firmy Logitech mam nadzieje że różne modele nie będą się różniły zasięgiem odb-nad.

 

pozdrawiam osoby zainteresowane tematem i te które mają dylemat czy warto zakupić sprzęt na bluetooth czy tańsze na 2.4

Edytowane przez OloWeb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...