Skocz do zawartości
DanioS

Aktualizacja: Dziwny Problem Przy Podkręcaniu, The System Failed....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem po przelozeniu plyty glownej do nowej obudowy, wymiane dysku i karty graf. moj procesor nie jest juz podkrecony, w chwili obecnej mam 2,6GHz zaś wczesniej mialem 3,6 GHz, moj problem polega na tym iż nie pamietam jak go ponownie podkręcic i ewentualnie odblokowac 4rdzen do karty graficznej Radeon 5870, bardzo bym prosil jakas osobe majaca 20min-40min aby napisała do mnie na gadu-gadu 4094461.

 

Procek: Amd Phenom x3 71 (stabilne 3,6ghz przy 1,55V jak pamietam)

Mobo: AsRock a780gxh

zasilka: antec earthwatts 650W

pytanie, Czy odblokowanie 4 rdzenia to dobry pomysl? bo slyszalem ze te karty potrzebuja 4 rdzeni i conajmniej 3,5Ghz na kazdym z nich. zapraszam na GG

 

 

AKTUALIZACJA:

udalo mi sie załadowac stare ustawienia ale teraz jest dziwny problem mianowicie OC nie dziala a przy kazdym wlaczeniu komputera mam napis The Sytem Failed boot Several Times Before, odliczanie i sie komputer wlacza lecz nie podkręcony procek. Proszę o pomoc, forum lub gg 4094461

Edytowane przez DanioS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba poznalem swoj problem.

 

Odlaczylem karte(radeon 5870) i podlaczylem monitor do zintegrowanej, podkrecilem i bylo ladnie, znow wlozylem swoja karte i znow zle, Czyzby zasilacz nie dawal rady? jest to strasznie dziwne poniewaz na karcie radeon 4870x2 mialem stabilem 3650Ghz a ten radeon PODOBNO wymaga mniej pradu, Antec EarthWatts 650 jakby nie patrzec nie jest slaby, a nie moge podkrecic nic o nawet 1hz, prosze was o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...