Skocz do zawartości
lian-li

Noctua Nh-c12p Vs Scythe Mugen 2

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mam Noctue , ale jestem z niej średnio zadowolona, zastanawiam sie nad wymiana go .... właśnie i tu pojawia sie problem, ponieważ wypadłam trochę z obiegu, uwagę przykuł Scythe Mugen 2 .

Ważne dla mnie jest to ze wentyl wieje do tyłu obudowy, a nie jak inne tower’y w góre (AM3)

 

 

Chyba ze ktoś mi zaproponuje inna opcje poparta argumentami.

post-123402-1267219110_thumb.png

Edytowane przez lian-li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynika po prostu ze mam słabo wentylowana obudowę, przy dość znacząco grzejących się podzespołach, ale mugen wygląda dość interesująco, muszę zmienić pastę na Zalman ZM-STG2 i myślę ze powinno byc lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, bo nie chcę nowego zakładać, a stosownego nie znalazłem. Z góry przepraszam.

 

Nie wiecie, czy gdzieś można kupić akcesoria do Noctu-y U12P, a dokładnie chodzi mi o te druciki do montażu wentylatora na radiatorze ? Przy przeprowadzce zginęły mi dwa, wiem, że można je inaczej zamontować albo samemu sobie zrobić, ale pytam z ciekawości, bo być może da się gdzieś je dostać.

 

EDIT: Znalazłem od Scythe Link, być może będą pasować.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...