Skocz do zawartości
Spinacz

Jaki monitor LCD 22 cale do 600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję dobrego monitora LCD. Monitor będzie służył głównie do tworzenia layoutow w photoshopie i ogolnej pracy programisty, a także do gier komputerowych, dlatego zależy mi na tym aby nie było efektu smużenia.

 

Nie wiem dokładnie jaką przekątną chciałbym aby miał, ale myślę że minimum 22 cale.

 

Chciałem się Was zapytać jak wygląda np 8 godzinna praca na takim dużym monitorze 23 24 cale? Czy nie bolą oczy i nie męczą się szybko?

 

Cena to 600-700zł ewentualnie jakby warto było dopłacić to mogę dać 1000zł za monitor.

 

Pozdrawiam i czekam na propozycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat bo przychodzi powoli czasz na wymianę monitora. Mam starą 17-stkę samsunga 757 DFX. Monitor będę kupował z myślą że będzie mi służył przez długi czas, mam na wydanie około 1000zł. Muszę przyznać że nie bardzo wiem co w trawie piszczy jeżeli chodzi o monitory, dodatkowo ilość marek i modeli jest bardzo duża więc naprawdę ciężko coś wybrać. Wiem narazie tylko tyle że nie chcę raczej nic większego niż 22 cale

 

Monitora będę używał zdecydowanie w największym stopniu do różnego rodzaju gier, w drugiej kolejności jest zwyczajne przeglądanie stron, czyt. internet, od czasu do czasu może jakiś film. Fajnie jak by miał wbudowany tuner tv ale nie jest to konieczna sprawa, oraz żeby miał DVI. Najbardziej mi zależy żeby nie było efektu smużenia w grach. Pozostała konfiguracja sprzętu w sygnaturze (+ wymiana GPU w wakacje - coś ala Radek 5850) z jaką monitor będzie pracował. Oczekuje na jakieś propozycje tych którzy się znają na tych wszystkich matrycach monitorów itp ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...