Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Spotkałem się z dziwna sytuacją, a mianowicie 3 razy padł mi dysk twardy. Za kazdym razem te same objawy. Uruchamianie systemu trwa wieki, jezeli juz sie uruchomi to wejscie na partycje lub folderu trwa kilka sekund. Instalator win nie widzi dysku, caly czas swieci sie czerwona dioda na obudowie, dysk pracuje glosno jakby sie cos sie zacinalo, program do testowania dyskow wykrywa uszkodzone sektory. 2 razy wymieniono mi dysk na nowy teraz czekam na przysłanie mi kolejnego. Wysłałem tez płyte główną na gwarancje ale wszystko z znia ok. Mozliwe ze otrzymuje dyski z jakiejs lipnej serii? Teraz zażadałem wymiany dysku na inną firme. W kompie mialem takze przez dluuugi czas dysk segate i z nim zadnych problemow nie bylo. Ma ktos jakis pomysl? Jeden dysk padł po ppółtora roku, drugi po roku a trzeci po 4 miesiącach.

Edytowane przez najdroch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dysk jest na gwarancji. Tylko obawiam sie ze jak dostane nowy to spotka mnie ta sama sytuacja, a mam juz dosyc tracenia danych i czasu.

 

Pyatnie!

Dysk zostanie mi wymieniony na nowy. Jaki wybrać? Warunek 250gb. Segate czy moze WD? A mozę cos jeszcze innego. Proszę bardzo o szybką porade.

Pozdro.

Edytowane przez najdroch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...