Skocz do zawartości
pietro54

Kopia z outlook6 do otlook 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy znacie może jakiś prosty i niezawodny program do przenoszenia kontaktów, wiadomości etc z outlooka 6 na 2003?

Wiem że można to zrobić ręczenie ale jakoś wolał bym aby to automat za mnie załatwił tak jest to w mozilli (mozibackup)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, niech no pomyśle... hmm

chyba nawet nie czytałeś tego co napisałem...

Opisów na sieci jak to zrobić jest milion, ale przyznam że nawet googlowaniem(moze niezbyt dogłębnym) ale nie znalazłem jakiegoś programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę na zły tor stacza ta dyskusja, powiem tylko że źle myślisz.

Ponieważ, w moizilli jest bardzo podobnie a jednak jest prosty programik do backupowania tego,

Nie wierzę w to że nikt jeszcze na świecie nie pomyślał o takim programiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz sprecyzowac co sam chcesz... najpierw piszesz o przenoszeniu kontaktow, a potem o backupie. To i to robi sie poprzez kilka klikniec i nie wiem jak mozna tlumaczyc potrzebe zrobienia aplikacji ktora robila by to za nas. O ile nie wiem czy jest aplikacja regularnie przenoszaca kontakty/wiadomosci z outlooka express do outlooka 2003 (bo to miales na mysli w 1 poscie?), o tyle jest add-in to outlooka 2003 robiacy backup (bo to miales na mysli w kolejnym?)

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...