Skocz do zawartości
majk3l

Zaginiony plik WORD

Rekomendowane odpowiedzi

TAka zagwozdka

Pisałem sobie w Wordzie otwierając plik z pendrive'a. Wieczorkiem uśpiłem komputer (stan wstrzymania) rano zabrałem pendrive i już spowrotem go nie przyniosłem.

Kolejnego dnia wieczorkiem pracowałem dalej na pliku ale zrestartowałem komputer ( nie wołał o zapis).

Po ponownym uruchomieniu olśniło mnie, że pendrivea nie ma w porcie USB.

 

Pytanie za 100 pktów - gdzie jest teraz mój plik? Powinien przecież sie zapisać jako forma tymczasowa, tylko gdzie skoro pendrivea nie było.

 

Plik nazywałsię tekst2 i nigdzie nie moge w ukrytych znaleźć żadnych jego śladów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz w wordzie, w ostatnio otwartych (jest coś takiego w ogóle?). Jeżeli nie- w tempie w swoim katalogu użyszkodnika (przypadkowa nazwa zapewne będzie, do tego przypadkowy katalog), albo w tempie worda (gdzie jest- nie mam bladego pojęcia, nie korzystam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem gdzie te katalogi.

Tempy jakieś niby przeszukiwałem ale zapewne nie te co potrzeba, bo żadnych doc ów tam nie było

zastanawiam się czy jak przywlokę pana spowrotem i daj Boże po włożeniu bezie on miał tą samą literę i ścieżkę to może sie wyświetli odzyskiwanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...