Skocz do zawartości
ksieciunio

D-link DSL-2740B + livebox od neostrady

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tamtym roku kupiłem kolesiowi D-linka DSL-2740B, jako że ma duży dom i w garażu też chciał mieć internet więc padło na tego routera, spisywał się świetnie, sieć była w całym domu i w garażu też.

 

Teraz kupił sobie neostrade z telewizją przed dekoder który musi być podłączony do livebox'a. Poprzez podłączenie bezpośrednie do D-linka nie odbiera telewizji, a przez livebox'a działa.

Niestety badziewny livebox nie ma takiego zasięgu jak D-link.

 

Jest możliwość podłączenia by sygnał wychodził z livebox'a do D-linka a on dalej by dzielił sygnał ?

 

Proszę o jakieś porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś podpiąć kablem Liveboxa do któregoś z portów LAN w D-Linku, programowo wyłączyć modem ADSL i ustawić w sekcji Wireless tryb AP, albo ustawić w Wireless repeater - wtedy bez kabli. problem w tym, że nie wiem czy tak się da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co doczytałem to dla sekcji Wireless nie ma wspierania trybu repeater. W ogóle to odsyłam do manuala - sekcja 'Network Connections' i opis 'Connect Router to Ethernet'. Prawdopodobnie będzie trzeba zmienić też z PPPoA/PPPoE na Dynamic/Static IP Adress.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...