Skocz do zawartości
GSI

Ericsson t39m :) ???

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj stałem sie posiadaczem tego telefonu słyszałem wiele pochwał na jego temat . I teraz mam pytanie do posiadaczy lub cokolwiek wiedzacych na temat transmisjii danych .

 

Chciałbym sie połączyć z moim PC za pomoca bluetooth czy jest to mozliwe jeżeli tak to co musze wpakowac do swojego kompa żeby transmisje uzyskać ?? jakiś moduł bluetooth????

 

Bo wiem mniej wiecej jak przez kabel rs232 to zrobic soft mam załączony (wydatek 30 zeta na kabel)

 

Czy poprzez bluetooth łacze sie za pomoca transmisjii GPRS kiedy wogóle telefon uzywa tej transmisjii , do czego????????

 

 

Jak jest z wersja softu bo podobno niektory soft zle funkcjonuje (czyt. zawiesza telefon podczas transmisjii) . Wogóle byloby fajnie jeżeli właściciele tej słuchawki podzielili sie wrażeniami z użytkowania , podrzucili jakieś ciekawsze zastosowania transmisjii oprocz dzwonków i lóg.

 

Prosze o wyrozumiałośc (instrukcji niestety nie otrzymałem) i prosze nie rzucać tekstów w stylu szukaj bo nic nie znalazłem na ten temat .

 

 

Pozdrawiam wszystkich tweakowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec jak chcesz uzywac Bluetooth to musisz miec dodatkowy modul. Na USB naprzyklad. Jak bedziesz mial to dostaniesz specialny soft do obslugi dzieku ktoremu połączysz kompa z telefonem. (bedziesz musial wpisac w komputerze i telefonie ten sam kod autoryzacyjny, jakikolwie) Potem poprostu wybierasz Bluetooth dialup Connection i wpisujesz numer jakis typu *99#. I masz połączenie normalnie jak modem. Tylko uwazaj zeby jakis soft ci nie odbieral lub wysylal duzo danych bo zaplacisz $$$$ :-) Najlepiej to sie nadaje do gadu itp :-) A wogole telefon sie niegdy nie zwiesil podczas transmisji, i jest ogolnie ok. Jak cos sobie przypomne to napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kosmo .

 

Zauważyłem pewien problem bateria wskazuje ze zostało mi jeszcze 69h w stanie gotowosci a jest pełna !!!!!!!!!!!!!!!!! Bateria ma nie caly rok wiec jak to jest jakis syndrom czy co ???????, może wina softu kosmo podaj wersje softu jak możesz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, to ze masz 60h to moze byc spowodowane tym ze masz wlaczony Bluetooth lub irde wlasnie mniej wiecej tyle pokazuje jak masz pelna baterie i powlaczane te rzeczy

Soft to (nie wiem ktore wiec wypisze calosc :P)

R3B006 prgCXC125310

R3B006 prgCXC125147_TAE

 

aha, znalazlem buga u mnie. Jak bedziesz chcial sie pobawic to sprobuj zrobic obrazek 20x40 czy 20x48 (nie pamietam) bo wtedy mi telefon glupieje :P wiesza sie, smsem nie mozna go wyslac itp :D ale skasowac sie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawadzałem jak mówiłeś :

-irda wyłaczona była

-bluetooth był ustawiony na automatyczne wykrywanie jednak kiedy ustawiłem na wyłącz nic sie nie zmieniło :(

 

Co do softu mam ta sama wersje . Jednak musiałeś po to wejść do menu serwisowego (>*<<*<*) . Jesteś w stanie mi objaśnic co w menu serwisowym w testach serwisu oznacza : liczba przełączeń ????? 8O

 

a co do obrazka to mam chyba jakies ograniczenia co do rozmiaru obrazu bo wiekszy niz 11x35 sie nie da sam mi dobrał taki aspekt obrazu jak wstawilem mu takie parametry jak pisales 8O Ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec liczba przelaczen to ile razy otworzyles klapke :D hmm no to ja mam jakis dziwny telefon ze moge takie obrazki robic :P a z bateria to ja nie wiem? A jaka masz baterie ? Li-pol 600mAh ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka sama. Moze jest zuzyta ? Sprobuj moze z inna jak masz od kogo pozyczyc na chwile ? A nie wiesz jeszcze czy Ci trzyma tak krotko czy tylko tak wyswietla ? Jakby co to pisz smialo :) a wogole telefon jak? Spelnia oczekiwania ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewien problem bateria wskazuje ze zostało mi jeszcze 69h w stanie gotowosci a jest pełna !!!!!!!!!!!!!!!!! Bateria ma nie caly rok wiec jak to jest jakis syndrom czy co ???????, może wina softu kosmo podaj wersje softu jak możesz .

masz dosyc znany blad softu w t39, ktory polega na tym ze pomimo tego ze ustawisz w menu bluetooth na wylaczony to telefon i tak trzyma go w stanie czuwania. jedyne co mozesz zrobic to pojsc do serwisu zeby nowy soft wgrali, albo do operatora z zaznaczeniem problemu. proponuje odwiedzic link: http://www.gsmonline.pl/telephones/?link=s...ails.php?id=323

tam byl ten temat walkowany. powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało sie że jest to popularny bug tego telefonu , coś namieszane z obsługa baterii , naszczescie komis gdzie kupiłem go dał mi miesiąc gwarancjii na niego :D . Nie uzytkowalem telefonu w sposob niewlasciwy , nie uszkodzilem go mechanicznie , nie podłączałem nieautoryzowanych urządzeń . Wynika z tego że mi soft zmienia za friko :twisted: . Fajny ten komis nawet fajna laska tam pracuje , łatwo sie ją zbajerowało i opchneła za 350 :) . Jeszcze jedno opłaca sie kabel kupować do tego telefonu za 30 zeta (stoja po tyle na allegro) ????????? Bo jak na razie nie mam irda w kompie:( ani bluetooth :(. Czy ta cena jest ok i czy taki kabel napewno bedzie dzialal bez problemu z oprogramowaniem ktore dostalem z telefonem ???????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka sama. Moze jest zuzyta ? Sprobuj moze z inna jak masz od kogo pozyczyc na chwile ? A nie wiesz jeszcze czy Ci trzyma tak krotko czy tylko tak wyswietla ? Jakby co to pisz smialo :) a wogole telefon jak? Spelnia oczekiwania ?  :)

No po dwoch dniach uzytkowania połowa baterii , jednak po włączeniu jest na 3/4 ,pojawia sie opcja GPRS (ja mam simplusa 8O ) jak znika GPRS (w sim plusie nie ma opcjii GPRS) to bateria z 3/4 spada na 1/2 8O . Telefon ma rok (mam nawet orginalna gwarancje z plusa ) skonczyla sie na poczatku maja, telefon stał u nich 3 miechy bo był schowany z tyłu wystawki :) szczescie dla mnie(ZAPEWNILA MNIE NAWET O TYM ZBAJEROWANA LASKA KTORA MI GO SPRZEDAWAŁA) , wiec nie mozliwe by bylo zeby tak baterie zarżnąć w ciagu nie całych 9 miechów . A co do słuchawki to w porównaniu z poprzednia (t20s) to jest kosmos !!!!!!!!

 

lżejsza , lepsza jakość rozmów , poręczniejsza (jednak brakuje mi seryjengo rzemyczka z T20)

duzo opcji zwiazanych z transmisja danych :twisted:

cichociemny wyglad (niepozorny a dużo potrafi :twisted: )

mało osób go ma a nie tak jak wszyscy masówki nokie 8210 czy 3330 :evil:

Telefon spełnia moje oczekiwania , szukałem go 3 miechy(na giełdzie w moim miescie czyli Kraku niektorzy mi mowili ze nie ma takiego modelu 8O jak t39m LOL) i w końcu dostałem .Nawet ta jazda z softem mnie nie zraziła do niego !!!!!!!!!!!!!!!!Wymienie soft i bedzie git . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewien problem bateria wskazuje ze zostało mi jeszcze 69h w stanie gotowosci a jest pełna !!!!!!!!!!!!!!!!! Bateria ma nie caly rok wiec jak to jest jakis syndrom czy co ???????, może wina softu kosmo podaj wersje softu jak możesz .

masz dosyc znany blad softu w t39, ktory polega na tym ze pomimo tego ze ustawisz w menu bluetooth na wylaczony to telefon i tak trzyma go w stanie czuwania. jedyne co mozesz zrobic to pojsc do serwisu zeby nowy soft wgrali, albo do operatora z zaznaczeniem problemu. proponuje odwiedzic link: http://www.gsmonline.pl/telephones/?link=s...ails.php?id=323

tam byl ten temat walkowany. powodzenia

I lipa :( telefon wrocil z najnowszym softem R4A008 i nic to nie pomogło . Dzwoniłem to autoryzowanego serwisu Ericssona w Poznaniu i w Bytomiu i powiedzieli mi że oprócz nowego oprogramowania potrzebne jest jeszcze wgranie jakiejś nakładki :( Lipa straszliwa chyba pojade na gielde wcisne komuś na wała telefon i kupie bez tego bugu :P taki sam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...