Skocz do zawartości
DIZEL

Dieselka LC

Rekomendowane odpowiedzi

korek to jest dokładnie to:

Cooling.pl : Black Water Fillport Srebrny Niklowany G1/4 [bW059] - 19.00PLN

trzeba sporo obciąć gwint (zostawiasz 2-3 zwoje max., wkręcasz z taśmą teflonową dla uszczelnienia) dokupujesz korek, bardzo wygodne w użyciu i efekt jest :)

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mod korka (hehehe) odrazu rzuca się w oczy - bardzo fajnie to wygląda ztąd moje pytanie, hmmm tylko nie wiem czy teraz wypada mi papugować :P. Dobra żeby więcej nie cukrować :) już kolejne pytanko które na pewno przyda się w późniejszym czasie.

Jeżeli chodzi o wodowanie płyty to lepiej szukać pojedynczych bloków na mostki/mosfety czy swoją uwagę skupić na jednym bloku na całą płytę?

Edytowane przez DIZEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja. Kupiłem Gelida, będzie sobie siedział w miejscu Noiseblockera naprzeciwko CPU. Przedłużki od NZXT a także dwie katody UV Revolteca, w sumie mogłem też dokupić diody uv do reza - chyba w poniedziałek je zamówię. Tutaj jeszcze chciałem wspomnieć o Coolingu z którego to kupowałem, ich obsługa klienta jest kozacka. Po 24h to co zamawiałem miałem w domu.

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc układ zalany. Tak wygląda na razie to moje pierwsze chłodzonko cieczą :)

 

 

Przód z zamontowanym panelem sterującym.

 

 

Dołączona grafika

 

 

Tył, czyli galimatias kabli :).

 

 

Dołączona grafika

 

 

Przed zalaniem układu.

 

 

Dołączona grafika

 

 

Po zalaniu widok na całość.

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Fotka z lampą błyskową w nocy

 

 

Dołączona grafika

 

 

I ostatnie dwie UV

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Co do samych zdjęć to przydał by się lepszy aparat żeby pstryknąć jakieś lepsze (może skombinuje) oraz fotografujący (może zatrudnię ;)] bo wiem że nie zabardzo umiem fotografować xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wężyk chłodnica rez, może mógłby być troszkę dłuższy... Ale to tylko taka moja myśl :)

Ogólnie bardzo schludnie zrobione :) i wygląda na prawdę dobrze :) ten burdelik z tyłu niezły :D ale nie taki jak mój :P

 

Gratki pierwszego kibelka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Układ naprawdę ładny, bardzo podoba mi się pomysł i włożona praca w obudowę. Tempy trochę wysokie, może powietrze jednak się kotłuje nad chłodnicą, sprawdź z ciekawości czy jednak nie pomógłby jej montaż w dachu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yogi - ten wąż będzie modernizowany zapewne w późniejszym czasie, a dlaczego o tym niżej :).

 

@Blackwhite - Następna chłodnica TC 240 to raczej kwestia czasu i zapewne wyląduje właśnie na przodzie budy, dodatkowo na pewno będzie wodowane mobo - i to chyba w pierwszej kolejności więc układ trochę się pozmienia.

 

@Racuch - pracy trochę zostało zrobione jednak jak widzę po wątkach w galerii to inni nie zasypują gruszek w popiele :). Dla mnie najlepsze są reakcje znajomych na pomysł zamontowania chłodzenia cieczą w komputerze. Mogę powiedzieć że "pukają się w głowę" :) i z rozdziawioną paszczęką powtarzają - "jak to chłodzenie wodne do komputera?" <lol2>!

 

@BuMeL - co do temperatur to relację zdam zapewne po południu/wieczorem, na tą chwilę powiem że tempy mnie zaskoczyły tak jak poziom hałasu który jest sporo mniejszy niż na Mugenie/ Zalmanie VF1000 podczas OCCT, 3Dmarka.

 

 

Z rzeczy które trochę mnie irytują na tą chwilę to jest zasilacz a właściwie jego wentylator który niewątpliwie stał się najgłośniejszy w PC, zastanawiam się nad wymianą tego wentyla na jakiegoś cichszego oraz sprawa pompki która siedząc sobie na gumie i cienkim kawałku gąbki jest bardzo mało słyszalna, jednak gdy przykręcam ją na tym do podłogi budy blacha zaczyna wpadać w wibracje. Na szczęście stoi dość stabilnie i przenosić obudowę można nawet jak nie jest przykręcona czego i tak za często nie będę robił bo ciężkie to jak cholera :)

Edytowane przez DIZEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, uaktualniam wątek o temperatury:

 

Temperatury idle. CPU - PhenomII 550@ x4@3,8ghz - 1,462v. GPU - 8800GTS 512@ 750/1075/1875

 

Dołączona grafika

 

 

 

Co do procka to temperatura spadła od 8 do 5 stopni względem chłodzenia za pomocą MugenaII. GPU natomiast to spadek około 10 stopni. Wszystkie wentyle 120mm ustawione nie więcej jak na 1000/1020 obr. Dla mnie poziom hałasu BOMBA! praktycznie niesłyszalne/bardzo mało słyszalne chłodzenie - z 1m (buda otwarta)

 

 

Temperatury podczas OCCT - test procka. CPU - PhenomII 550@ x4@3,8ghz - 1,51!. GPU - 8800GTS 512@ 750/1075/1875

 

Dołączona grafika

 

 

Tak samo jak w przypadku idle wentyle ustawione nie więcej jak na 1020obr., Gelid dostał większych prędkości bo jest sterowany z płyty. Spadek temperatur w porównaniu do Mugena to od około 13c! do 8c, przy czym żeby utrzymać te 54-55c na AC wentyle musiały powodować szum przez który można było pomyśleć że blaszany zaraz odleci - teraz jest naprawdę cicho i chłodno!.

 

Test 3Dmark03.. W czerwonej ramce zaznaczyłem maksymalne tempy jakie Everest wychwycił podczas tego benchmarka. Wszystkie wentyle na max 1020obr. CPU - PhenomII 550@ x4@3,8ghz - 1,51!. GPU - 8800GTS 512@ 750/1075/1875

 

 

Dołączona grafika

 

 

Tutaj wkleje linka dla porównania z testu który przeprowadziłem 1 kwietnia i którego można oglądnąć w temacie o Denebach na forum:

 

 

Dołączona grafika

 

 

Co prawda te temperatury były robione na standardowym chłodzeniu, ostatnio korzystałem z Zalmana VF-1000 [ktorego sprzedaje aktualnie :)] dzięki któremu tempy były z 10 stopni mniejsze ale i tak jest

masakra. Różnica to ze 20c na GPU na korzyść LC! Dodatkowo pozbyłem się jakiegokolwiek wentyla z GPU który powodował dzwięki nie świadczące o tym że mamy do czynienia z komputerem :)

 

Ogólnie jestem zadowolony z obecnych temperatur, aczkolwiek możliwe że w przypadku innego umieszczenia chłodnicy było by jeszcze lepiej ale chyba nie jest źle i chyba niektórzy mylnie przepowiadali że ten "kibelek" (hehehe ;p) będzie zupełnie do [gluteus maximus] przez usytuowanie chłodnicy :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po małej przerwie, tak jak zapowiedziałem układ będzie rozwijany o nowe graty :). Mimo niesprzyjającego czasu na rozbudowę układu, postanowiłem jednak że muszę co nieco zadziałać a to za sprawą informacji o sprzedaży różnych złączek,wentyli,chłodnicy itp. których pozbywał się na innym dużym forum jego użytkownik (a może jest i na tym zarejestrowany?).

 

Tak czy inaczej postanowiłem wysupłać jakieś fundusze i zakupić kilka potrzebnych rzeczy do dalszych prac. Zakupiłem między innymi kilka złączek prostych Feser, kilka kątowek 45stopni Feser, Chłodnice Black ICE SR1 240, dwa Gelidy które powędrują na wcześniej wymieniony radiator oraz korki BP.

 

Jeżeli chodzi o ilość zakupionych złączek prostych to kupiłem ich tyle aby za ich pomocą podłączyć chłodnice a także przyszły set na mobo którym będą ostatecznie raczej robione na zamówienie bloki. Co do kątówek to dokładnie nie wiem ile będzie mi ich potrzebne i czy będą jednak zakupiłem bo cena była sporo niższa niż za nowe.

 

Oto fotki nowych gadżetów ;P

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

A teraz zaprezentuje położenie nowej chłodnicy, oczywiście w grę wchodzi kolejne cięcie budy hehehe. Ogólnie to zabardzo mi nie pasuje ten rez do takiego usytuowania chłodnicy ale to jest temat do przemyślenia/zastanowienia. Właśnie dlatego nie wiem czy będę odrazu wprowadzał zmiany czy trochę poczekam aż nowe podzespoły LC "ostygną" u mnie i dopiero zabiorę się za spuszczanie z układu płynu i kombinowanie.

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swojej pierwszej oficjalnej rewizji używałem plexi stand od XSPC (taka czarna plexa wygięta w L). Mógłbyś np. na takim uchwycie zamocować ją pomiędzy mobo a nową chłodnicą, złączką +- na wysokości wpiętego kabla sata, wtedy kątówka 45* do podłączenia z grafą i wyglądało by zacnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko sobie wygoglowałem teraz o jaki chodzi tobie uchwyt (dopiero co wróciłem do domu) i muszę powiedzieć że jest to ciekawa propozycja aczkolwiek na ten czas nie wiem czy się to pomieści - nie zasłoni zabardzo otworów którymi wychodzą kable bo wyjąłem chłodnice i nie mierzyłem. Zaznaczę że chłodnica wcale nie musi ostatecznie być usytuowana tak że wyjścia są na górze (mogą być na dole). Jak bym chciał dać ją na przodzie to by było trochę więcej miejsca ale z kolei przeszkadzał by w takim umiejscowieniu raczej panelik na którym są przymocowane gniazda USB itp. dlatego pomyślałem sobie że trzeba ja ustawić może w inny sposób.

 

Dałbyś linka z np. z coolinga z tą złączką -jeżeli jest tam bo nie wiem zabardzo o którą chodzi :), a i jeszcze pytanie do ciebie przy okazji czy pod Scythe Kaze Server można podpiąć dwa Gelidy pod jeden kanał?.

Edytowane przez DIZEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniałem wpis i się '45*' skasowało :P Pod panel możesz dać max 1A na kanał. Zobacz na opakowaniu powinny mieć podane, ale raczej bez problemu :) Ja będę chyba kombinował Łyngsy kupić i po 3 na kanał dać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że szykuje się rewolucja, połowa gratów idzie na sprzedaż, a inna połowa nowych idzie do mnie już. Oprócz tego szykuje się prawdopodobnie zmiana budy :) a więc podtytuł wątku stanie się nieaktualny prawdopodobnie ^^.

 

Poniżej zaprezentuje "małe co nieco" ;P zmian które będą miały miejsce. Zaczynam może od [gluteus maximus] strony bo na razie mam blok ale mobo nie ma ale co tam :).

 

Dołączona grafika

 

 

 

EDIT:

 

A więc mobo dotarło wczoraj, szybko zabrałem się za oględziny :). Jest szersza od Crosshair III, ta sama kolorystyka i w sumie bardzo dobrze.

 

Dołączona grafika

 

 

Po obejrzeniu z wierzchu nie wytrzymałem :) i postanowiłem ściągnąć oryginalny radiator. Muszę zauważyć że bardzo mocno przyssał się on do SB - to musiała być miłość od pierwszego wejrzenia najwyraźniej xDD

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dzisiaj natomiast odwiedził mnie listonosz z następną paczuszką czyli z i7 920 D0 - jestem ciekawe już jak będzie się kręcił hehehe :)

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Ogólnie to jeszcze brakuje pamięci które zamówiłem w Morele, jak nie będę ich miał na weekend to wykorzystam te które jeszcze mam żeby odpalić cały układ. Będe musiał opróżnić układ żeby zainstalować R2E bo nie mam aktualnie żadnego wentyla na i7.

Edytowane przez DIZEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no ja też jestem ciekawy jak ten i7 będzie się kręcił.

 

Kiedy planujesz wszystko zmontować?

 

Dzisiaj Niedziela, w Piątek jak przyszedłem z roboty po 15-tej z minutami do domu odrazu zabrałem się "za pracę" - w tym wypadku niestety nieodpłatną :). Rozebranie całego układu, przeczyszczenie kolejnych gratów za pomocą kompresora, ponowne złożenie do kupy oraz postawienie na nowo windy zajęło mi z 6 godz.

 

 

Płyn wypompowałem za pomocą takiej pompki na 12v z allegro, bardzo dobry w sumie sposób z tym że przydał by się ktoś do pomocy, niestety akurat nikogo nie było wolnego na stanie w tym momencie.

 

 

Dołączona grafika

 

 

Następnie zabrałem się za wspomniane wcześniej czyszczenie z kurzu różnych podzespołów oraz zdjąłem Supreme HF z Crosshair III. To co widziałem u innych którzy rozbierali z różnych przyczyn układ umnie też się pojawiło, chodzi mi o kochanego Feserka i jego "brudną robotę" :P ! Po 2,5 miecha w układzie - bez komentarza!

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

(-węży nie czyściłem bo nie wiem czy nie będą inne)

 

Po wyczyszczeniu (prawie) wszystkiego zabrałem się za montaż bloku na CPU na R2E. Jak widać bloku na NB/SB na razie niema założonego a to dlatego ponieważ jeszcze nie mam bloczków na mosfety które są już zamówione a moim celem było/jest sprawdzenie czy cały nowy sprzęt działa i zrezygnowałem z montażu żeby nie kombinować z jakimiś tam radiatorkami na sekcje zasilania które by trzeba było jakoś zamontować. Też zapinka będzie inna - niklowana bo przy okazji też ją zamówiłem :).

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

A tutaj takie fotki porównawcze - można powiedzieć "rodzinki ROG" :P

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Następnie wczorajszy - sobotni zakup który umożliwi zamontowanie bloku na pamięci :)

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

A teraz przyszła pora na fotki całości po złożeniu i odpaleniu. Jak się okazuje można jeszcze w dzisiejszych czasach wierzyć ludziom, wszystko działa jak należy.

Można zauważyć że płyta przez swoje rozmiary przysłoniła otwory do prowadzenia kabli zasilania które wyciąłem wcześniej - tutaj się wyłania albo brak długo-falowego pomysłu na chłodzenie lub poprostu złośliwość losu :P !.

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Na tej fotce chciałbym wskazać na tą dolną podkładkę antywibracyjną na której stoi rez z pompką. Ogólnie chodzi mi o tą jakby ciemniejszą plamę na spodzie. Mogę powiedzieć że pompka się zsikała hehehe. Podczas zalewania okazało się że za słabo dokręciłem złączkę i zaczęło cieknąć, jednak szybko się zorientowałem i powstrzymałem wyciek :).

 

 

Dołączona grafika

 

 

Po odpaleniu układu i sprawdzeniu czy wszystko działa zabrałem się za to co tygryski lubią najbardziej - hehehehe ;P, czyli za OC. THX przy tej okazji za Plastka za kilka chwil poświęconych w mojej sprawie :).

 

QPI na 1,35v. Ramy standard. reszta tak jak widać.

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

 

 

Co do nowej platformy to całość jest kozacka, na tym i7 programy pod Win XP działają zdecydowanie szybciej, to widać gołym okiem, Phenomy II się chowają, w przedbiegach odpadają :).

 

Co mogę powiedzieć jeszcze, jutro chyba zamawiam nową budę bo w tej nie widzę możliwości rozwoju prac, zamówione są bloczki na mosfety i jakieś tam złączki, Gelidy na drugą chłodnicę i tył budy, a pod koniec sierpnia będzie prawdopodobnie dostępny blok na QPI i jeżeli tak to jego też zamówię - a więc będzie się jeszcze działo.

Edytowane przez DIZEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tego co pisaleś na GG to masz bardzo fajną sztukę , temperatury także świetne ale to chyba dla tego że 88GTS to nie jakiś potwór bo u mnie z 285GTX i całą mobo na procu mam 10* wyższe tempy , a chłodnica ta sama .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapodam wszystkie bloki które mam w planie to tempy zapewne podrosną. W nowej budzie z drugiej strony będzie w obiegu następna chodnica - Black Ice 2x120 którą kupiłem jakiś czas temu i może padaki dzięki niej nie będzie :)

 

A co do karty to w porównaniu z benchmarku to jest 60W różnicy w max poborze prądu, jednak chyba w idle aż takiej różnicy niema? Sam jestem ciekawy co by się zmieniło w tempach jakby na miejscu 88GTS wylądowało coś innego - mocniejszego :)

Edytowane przez DIZEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w końcu się doczekałem. Jeszcze w sumie można powiedzieć że przesyłka "parzy" bo przed chwileczką odebrałem od kuriera który zastał mnie w pracy.

 

 

CORSAIR OBSIDIAN 800D:

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za grosz poczucia wartości :( tyle pracy w szefa włożyłeś, żeby na gotowca zmienić. No ale Twoja wola, czekamy na dalsze prace.

 

BuMel - spokojnie, spokojnie. Mogło by się wydawać że ta obudowa jest z miejsca przystosowana do LC jednak do mojego projektu i tak będzie trzeba co nieco przerobić - kilka nitów "połknąć" ;P !

W szefie zabardzo nie widziałem możliwości dalszego upychania kolejnej chłodnicy, sprzętu, poza tym szerokość płyty zasłoniła wycięte otwory na poprowadzenie kabli, dlatego zdecydowałem sie że zmienię budę a Chieftec pójdzie na emeryturkę ;) :).

 

A teraz dalsza część fotek z mojej pracy - nie mogłem wytrzymać i musiałem rozbebeszyć wielkie pudło! :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

 

Następnie w domu "ogoliłem" budę :) z wentylatorów i innych dupereli :). Pozatym rozmontowałem układ żeby posprawdzać kilka rzeczy.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Po wyjęciu chłodnicy z Chiefteca odrazu przymierzyłem ją do nowej obudowy. Wiedziałem że otwory montażowe montażowe nie będą się w większości zgadzać - bo inny rozstaw, jednak myślałem że będę miał szczęście i będą pasować przynajmniej po 2 na końcach chłodnicy. Niestety rzeczywishttp://tość jest kiepska, można przykręcić na 4 śruby chłodnicę do budy jednak tylko z jednej strony, aczkolwiek chłodnica dobrze się trzyma.

Teraz mam zagwostkę bo chyba trzeba będzie kupić taką która ma standardowy rozstaw żeby wszystko było tip-top.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Żeby umieścić drugą chłodnicę i żeby jakoś to wyglądało będzie trzeba także roznitować koszyk w piwnicy:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Postanowiłem także dobrać się do podłogi którą chyba będę próbował zrobić następną tak aby nie ciąć oryginalnej, tutaj w grę wchodzi także roznitowanie kilku badziewiastych nitów :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Narzędzie zbrodni. A więc do dzieła :)

 

Dołączona grafika

 

 

Tak to wygląda po rozbiórce :) !

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Jak widać exterminacja na całego. Trochę mnie "rozwalił" sposób mocowania blachy na której jest zamontowana płyta główna - na 3 sposoby. Nity, połączenie gwintowane i takie haczyki- dla mnie totalny bezsens. Teraz wszystko co roznitowane i co można powiedzieć było na stałe zrobione będzie połączone za pomocą śrubek. W tym celu przyda się określony sprzęt :)

 

Dołączona grafika

 

 

A tak to wygląda po gwintowaniu i skręceniu, dla mnie elegancja-Francja :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Przed całą operacją zrobiłem przymiarkę mniejszej chłodnicy no i niestety ona się nie zmieści w ten sposób. Jest niestety za wysoka jakieś 9mm. Teraz się zastanawiam co można zrobić z tym fantem.

Wyjścia są dwa albo dorobić nową podłogę w takim kształcie żeby chłodnica znalazła się na początku wycięcia w podłodze - postawiona pionowo, czołem do przodu obudowy i zabudowanie jej odrazu dociętą blachą lub kupno np. Fesera 2x120 który jest niższy i powinien wejść oraz usytuowanie go tak jak miałem to zrobić z tą chłodnicą którą mam teraz.

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widze sensu wymiany chłodnicy. Nie skręcaj jej na śrubki po prawej stronie tylko na wentyl środkowy wtedy będzie to jakoś wyważone i będzie trzymać jeszcze lepiej. W brakujące dziury włoż śrubki "atrapy" czyli skrócone łepki tak żeby jakoś to wygladało symetrycznie i problem z głowy.

 

Gratz za bude - zacny kawał blachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodnicę jednak wymienię na węższą żeby wcisnąć ją do piwnicy tak jak miałem to pierwotnie w planie.

 

Ogólnie to praca została trochę przystopowana przez brak drugiej małej chłodnicy oraz przez to że nie mam

jeszcze bloków (i kilku innych mniejszych rzeczy) które zamówiłem już w sumie dawno temu :( w Coolingu.:

 

Jednak w między czasie trochę się jednak dzieje, wykonałem prototyp nowej podłogi, w sumie jest już założona i pasuje jak ulał aczkolwiek jeszcze nie wklejam fotek ponieważ chyba pójdzie do małego przerobienia.

Dociąłem sobie także blachę - maskownicę piwnicy od strony szyby tak aby nie było widać nic co jest w niej ale tu mi właśnie też jest potrzebna pasująca brakująca chłodnica aby dokładnie wiedzieć jaki ma być ostateczny kształ tego covera.

 

Przyszły kilka dni temu także zamówione złączki (i fillporty) BP z Angeli, szkoda że nie zamówiłem więcej bo ostro niektóre podrożały :). Muszę powiedzieć że fajniutkie są ;P !

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

A dokładnie dzisiaj zrobiłem to nad czym myslałem już od jakiegoś czasu. Mianowicie, oddałem FC na 8800GTS do poniklowania :). Tak to wyszło i teraz wygląda :)

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez DIZEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...