Skocz do zawartości
zarembapiotr

Głośniki Do Kompa I Karta Dzwiekowa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak do muzyki i koniecznie do 300zł to:

np. Creative Professional E-MU 0404 PCI GW (1012770916) - Aukcje internetowe Allegro ,

 

jak mógłbyś dać trochę więcej to:

np. ESI MAYA 44 PCI NOWA GWAR I INSTR PL KURIER 24H (1021256722) - Aukcje internetowe Allegro albo coś od maudio/audiotraka/cos z serii ausa xonar

 

Co do głośników, kupowanie zestawu 5.1 do muzyki mija się z celem. Z tego co się orientuję to tylko niektóre koncerty nagrywane są w formacie przystosowanym do takich głośników.

W ogóle jeżeli to ma być do muzyki to głośniki komputerowe są słabym pomysłem. Przy budżecie 1600 lepiej kupić wzmacniacz i dwie kolumny albo jakiś gotowy zestaw mini, choćby takie yamaha pianocraft jak w mojej sygnaturze.

 

Ale tak sobie myślę, skoro piszesz takie rzeczy to pewnie (bez urazy, bo nie taki cel moich słów) się raczej nie orientujesz w temacie zupełnie. Przynajmniej mniej ode mnie, a to nie jest trudne :P

 

Zastanów się czy wobec tego usłyszysz różnice między sprzętem za 300 a za 1600 zł? Może lepiej było by w twoim wypadku pozostać przy zintegrowanej karcie muzycznej i kupić głośniki microlab z serii solo. Wyglądają średnio, ale cena bardzo atrakcyjna i każdy kto je ma się nimi zachwyca.

 

Ewentualnie jeżeli upierał byś się przy głośnikach komputerowych to mogę ci polecić logitechy z 10:

LOGITECH Z 10 , SKLEP P-ń, Gwar 6 m-cy (998062654) - Aukcje internetowe Allegro .

 

Miałem je kiedyś i jak na plastiki grają pięknie. Z droższych to coś od bose z serii companion. To naprawdę już jest hi-end głośników do kompa. Nic lepszego chyba nie ma:

-BOSE COMPANION 5- NOWY-HIGH END-NAJLEPSZY-TANIO (1016337669) - Aukcje internetowe Allegro

 

(linki szukane na szybko więc jakby co warto poszukać, zawsze można znaleźć coś taniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...