Skocz do zawartości
blackedeyed

Asus Xonar D1

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie stałem się posiadaczem wyżej wymienionej karty i od razu rzucił mi się problem z dźwiękiem, tj. karta w połączeniu z Microlab Solo 7C nawet przy poziomie głośności 70 przesterowuje dźwięk, przy głośniejszych partiach niższych wysokie się chowają i vice versa. Czytałem o jakimś limiterze, o co w tym chodzi?? Przewertowałem wszytsko o kartach Xonar DS, ale nic nie ma o D1.

Edytowane przez blackedeyed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam tak ustawione, tylko zmieniając głośność w mikserze systemowym zmienia się także poziom dźwięku w panelu Asus i odwrotnie, co to za karta która pozwala na przesterowanie dźwięku? Czemu to ma do cholery służyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, masz mixer w panelu asus to się nie zmienia po ustawieniu. Regulujesz kartę tylko tym dużym pokrętłem czyli master volume. Witaj w klubie posiadaczy Xonarów

i schizów z tym związanych przy których Creative ze swoim X-fi to wzór do nasladowania :D nie a tak naprawdę. Masz wyraźny przester czy po prostu dźwięk faluje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej furii związanej z zakupem nie zauważyłem tej opcji mixer w panelu Asus`a! Ustawiłem na 50% i jest "Si" ale cicho jak diabli, na ile masz ustawione? Oczywiście aby nie doprowadzić do przesterowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...