Skocz do zawartości
kubolin

Sanchaiser cx500 uległy wypadkowi jakie inne dokanałówki wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam no więc mam taki problem jestem nieszczęśliwym posiadaczem :unsure: wyżej wymienionych sanchaiser cx500 no i przez ponad dwa lata spisywały się idealnie aż do wczoraj. To znaczy podczas mojej nieobecności w domu zaopiekował się nimi mój pies z skutkiem takim że słuchawki nie przeżyły. Moje pytanie brzmi czy opłaca się kupować takie same czy są jakieś inne słuchawki dokanałowe które grają podobnie a mają lepszą cenę. Za te dałem 50euro na stronie producenta ale teraz bym chciał trochę zaoszczędzić. Co do budżetu to nie mam określonego ale wolał bym jakiejś astronomicznie dużej sumy nie wydać, bardziej zależy mi na jakości dźwięku i tym chciałbym abyście się pokierowali przy pomocy mi.

Z góry dzięki za pomoc pozdrawiam.

Edytowane przez kubolin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z czym to ma zagrać? Jeśli źródło zimne/naturalne to polecam NuForce NE-6, jeśli ciepłe to ADDIEMy.

 

Sorry ale nie wiem o co ci chodzi bo jestem laikiem jeżeli chodzi o dźwięk. Na co dzień muzyki słucham na noki 5800 czasami też na Sony NWZ-B143F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tej noki jako odtwarzaczu nadaję się czy lepiej kupić prawdziwy odtwarzacz bo mi osobiście starcza ale chciał bym poznać waszą opinie o dźwięku tej noki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Aha żeby nie było to słucham różnych rodzajów muzyki głównie punk rock, rock, rap i reggae.

Może komuś pomoże ta informacja.

Oglądałem te słuchawki co mi polecaliście i ani ADDIEMów ani sony nie mogłem znaleźć. Więc na placu boju pozostały Soundmagic-ki I NuForce. Które z nich będą lepsze a może jeszcze jakieś inne propozycję. Proszę abyście mi w miarę szybko pomogli bo chciał bym już sobie zamówić je na początku przyszłego tygodnia.

Za pomoc z góry dzięki.

Edytowane przez kubolin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...