Skocz do zawartości
igalex

Zasilacz problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóz kilka miesięcy temu zakupiłem komputer polisingowy dela siedzi w nim

 

P4 3.0Ghz

Ram 1gb

Zasilacz 210w dell

 

 

Po miesiącu wsadziłem do niego grafike HD4350 i tu sie rodzi moje pytanie czy zasiłka poradzi sobie z tą kartą ??narazie już dwa tygodnie siedzi i nic sie nie dzieje ewentualnie czy moglibyście polecić mi inny zasilacz pod tą obudowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam otóz kilka miesięcy temu zakupiłem komputer polisingowy dela siedzi w nim

 

P4 3.0Ghz

Ram 1gb

Zasilacz 210w dell

 

 

Po miesiącu wsadziłem do niego grafike HD4350 i tu sie rodzi moje pytanie czy zasiłka poradzi sobie z tą kartą ??narazie już dwa tygodnie siedzi i nic sie nie dzieje ewentualnie czy moglibyście polecić mi inny zasilacz pod tą obudowe?

 

No jak narazie ci nic sie nie dzieje to nie jest najgorzej. :rolleyes: Jak bys zaczał grać to może by sie zaczęły problemy, osobiście polecałbym jakiś 350W co najmniej, ale tak do końca sie nie znam nie wiem ktory bylby lepszy ale znalazlem pare ciekawych inf. na tej stronie >>dobry zasilacz Możesz albo coś stamtąd wybrać albo jeszcze coś podobnego poszukać. Zalezy co na nim chcesz robic :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi teraz taki zasilacz

 

ORYGINALNY ZASILACZ DELL GX240 GX260 GX270 GW FVAT (1028784457) - Aukcje internetowe Allegro

 

 

I pytanie sie rodzi czy wogóle są zasilacze inne takiej wielkości chodzi o miejsce wewnątrz obudowy

 

Narazie gram w TDU i nic sie nie dzieje słyszałem że grafika hd4350 nie ciągnie tyle prądu ale sam nie wiem ani razu mi sie jeszcze blue screen nie włączył

Edytowane przez igalex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...