Skocz do zawartości
cudotworca

Karta dzwiękowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nie wiem co jest nie tak, ale kupiłem audigy 2 zs, podpiąłem ją do mojego kompa (specyfikacja niżej), i non stop szumi... na sterownikach KX wprawdzie po ustawieniu jakichś tam suwaków trochę mniej, ale zintergrowany realtek gra 100 razy lepiej niż ten audigy cały podobno cudowny. Możecie mnie nakierować w czym tkwi problem? próbowałem już sterowniki pax'a, kx'a i oryginalne creativa, na wszystkich ten sam szym w mniejszym lub większym stopniu lecz nie pozwalającym na słuchanie muzyki : /. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ, ale nie dawno stałem się posiadaczem ge forca 8600gt i z nim miałem problemy więc sprzedałem, potem kupiłem radeona hd 4670 i miałem te same problemy i sprzedałem, to może Was nakierować, jak sam się domyślam, że coś jest nie tak z os/mobo.

 

Oczekuję pomocy, która nie ogranicza się do "zrób formata, to pomaga na wszystko", bo to wiem, ale format nie wchodzi w grę.

 

specyfikacja kompa:

mobo: foxconn a690gma

proc: amd athlon x2 4200+

ram: 2gb patriot 800mhz

zasilacz: modecom mc 350w

 

reszta chyba nie istotna, takie mam wrażenie przynajmniej, ponieważ nie siedzę w hardware za bardzo.

 

 

Wielkie dzięki za jakąkolwiek pomoc, bo sprzedawać kolejną kartę mi się nie uśmiecha, chce w końcu coś co działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednej ważnej informacji brakuje:

Jaki system?

 

I kilka pytań:

Masz podłączony mikrofon?

Masz podłączone jakieś kabelki typu CD_IN?

Edytowane przez Mhrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...