Skocz do zawartości
RofWoof

Zapamiętywanie ustawień przez panel Z - 5500

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem polega na tym, że z każdym włączeniem głośników, muszę od początku zmieniać ustawienia na takie, jakie mnie odpowiadają. Czytałem, że powinno się najpierw włączać (przed włączeniem kompa) głośniki i wyłączać dopiero po wyłączeniu kompa i wtedy niby zapamiętane zostaną ustawienia, ale niestety tak nie jest.

Czy ktoś wie jak sprawić by te cholery zapamiętały ustawienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z-5500 trzymają ustawienia głośności, suba bo chyba o to mu chodzi ? co do resetu do defa zajrzyj do instrukcji nie mam Z-5500 od roku także nie pamiętam ale trzymało się któreś chyba 2 przyciski razem przez iles sekund a może to do trybu z informacjami o scieżce czy cos poszukaj sobie w googlach Z-5500 codes czy coś w ten deseń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż BuMeL, Twoje doświadczenia są błędne, bo jestem pewien, że taka opcja jest.

 

Art385, dokłądnie chodzi o ustawianie głośności, surround, centera czy suba. Instrukcja jest dziwnie uboga i tam tego nie ma, ale zaprzęgnę google do nowych poszukiwań.

 

Niby tu komuś pomógł patent z włączanie/wyłączaniem (http://forums.logitech.com/t5/5-1-Speaker-Systems/Z-5500-Pod-Loses-Memory-on-Power-Off/m-p/121467/highlight/true?nobounce) ale u mnie nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...