Skocz do zawartości
jarulek

Myszka bezprzewodowa do netbooka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam netbooka od niedawna i zastanawiam sie nad kupnem myszki bezprzewodowej i mam kilka pytań.

Ile trzyma bateria ?

Jaka lepsza bateria wbudowana, czy zwykle baterie czy akumulatorki ?

Jaki sposób łączności większość jest na bluetooth ?

Interesuje mnie tania myszka z jakieś 30-40 zł

Główne kryteria ile czasu trzyma bateria i żeby była solidna w sensie nie popsuje sie po kilku miesiącach, a tak to nie mam wygórowanych wymagań.

 

Bardzo proszę o przybliżenie mi tego tematu bo jestem kompletnie ciemny. Nie interesująca mnie w sumie konkretne myszki tylko na co mam zwrócić uwagę żeby kupić solidną i długo 'trzymającą' myszkę. Z góry dzięki !

Edytowane przez jarulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a długo myszka na np dwóch akumulatorkach pociągnie ?

no i jakiego rzędu jest wydatek na ładowarkę i akumulatorki(najlepiej cztery żeby na wymianę były, jedne używam, drugie na zapas)

czy takie coś jest ok ? czy za tanie

ŁADOWARKA + 4 AKUMULATORKI AAA 1800 mAh ABCELL (1078422561) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie zdecydujesz na konkretny model to może sie znajdzie ktoś, kto Ci powie ile trzyma, bez tego nie da się określić..

Ja na pojedynczej baterii AA jadę jakieś 2 miesiące. Stary A4tech na dwóch AAA wytrzymywał koło miesiąca. Ale naprawdę.. w takiej cenie nie ma co wymagać od myszki..

 

Najbardziej martw się zasięgiem, czy nie straci sygnału jak np postawisz coś między myszą i odbiornikiem, czy wifi nie będzie przeszkadzać itp..

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no widzę jakaś konkretniejsza odpowiedź, no ta ma dwie baterie AAA no i pisze że zasięg 15m więc chyba nie będzie gubić.

Ciekawe jest z tym czy wifi nie przeszkadza, bo z internetu przez wifi korzystam ;/

Możecie powiedzieć czy ktoś taki problem miał no i czy ktoś ma dokładnie taką myszkę żeby coś więcej na ten temat powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...