Skocz do zawartości
CyraxFX

Problem ze sterami do grafy na Win7

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam taki problem , mianowicie zmieniłem system na 7 ( na XP wszystko było ok ) ładnie się zainstalował wszystko hula oprócz sterów do grafiki .

Niby sie instaluja , ale wygląda to tak jakby ich nie było brak płynności przewijania na stronach , klatkujace filmy ( wszystkie kodeki wgrane ) , gry to pokaz slajdów.

Procedura instalacji : Sprzet Abit NF7 / Barton 2500 / GF 6800GT // Chieftec 420 W //

Zainstalwałem najnowsze stery od Nvidii ( również najstarsze i kilka innych , 2-3 bety i na kazdych sterach to samo )

Wczesniej odinstalowałem stare i wyczysciłem Driversweeperem , potem nowe .

Instalowałem nowsze wersje na starsze bez deinstalacji .

Probowałem zainstalowac bez restartu kompa po dezinstalacji ale system to blokuje

( na XP było ok także sprzet jest na 100% sprawny, temp grafy w normie , zasilka rowniez trzyma )

W menadzerze urzadzen jest info o aktualnie zainstalowanych sterach , widnieja te od nvidii wiec powinno byc ok ?

*******************

Na innym forum przeczytałem że brak sterów do płyty może powodowc konflikty ? Mysle że raczej nie ale ...

Po usunieciu sterow od Nvidii system sobie wgrywa jakies standardowe z 7 , dopiero wówczas moge zainstalowac inne od nvidii.

Zmiana biosu karty graf ? Nie wiem czy jest sens , raczej odpada ?

*********************

Przyznam że nie mam pomysłu co jeszcze mogę zrobić , może są jakieś hotfixy o których nie wiem lub jakies znane problemy z serią 6 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...