Skocz do zawartości
andrzejs82

Logitech diNovo Edge opinie

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co widzialem na szybkosci na necie jak sie nia interesowalem, to nie jest warta swojej ceny. Te przyciski po prawej - touchpad i od glosnosci - sa malo czule i nie odwzorowuja ruchow za dokladnie. Natomiast niby 2 min ladowania klawiatury starcza na miesiace, a 2h na rok? Jakos tak. Tez szukam dobrej klawiatury. Kto cos poleca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos zle zrozumiales ok. 2h ladowania starcza na ok. 2 miesiace ( według użytkowników czas ten spada do 20-25 dni po ok. roku i tak juz zostaje a lądowanie przez ok 5 min starcza na 4h ). a co do touchpada i suwaka od głośności to tez prawdopodobie kwestia przyzwyczajenia mam mx air i widze jak ludzie którzy do mnie przychodza nie radza sobie na poczatku z ta myszka a szczególnie z dotykowym scroolem wiec to raczej kwestia wprawy .

zależy mi zeby ktos kto ma ta klawiaturę lub mial z nia stycznosc przez jakis czas mógł cos wiecej o niej napisac bo jak na razie jest to jedyna klawiatura ktora jest warta uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowalem sie jednak na enermax aurora micro wireless. wlasnie ja rozpakowalem i sobie teraz na niej pisze. jak na klawiaturke bezprzewodowa prezentuje sie zacnie. nic sie nie zacina wszystko chodzi jak powinno, sa klawisze multimedialne i trackbal zastepujacy myszke. dla mnie osobiscie to przydatne rozwiazanie gdyz praktycznie obsluguje komputer siedzac/lezac na kanapie. do tego jest niewielka, zgrabna a aluminium tworzy atmosfere luksusu hhehe.

co do dinovo to owszem na pierwszy rzut oka moze wydawac sie super, ale mnie tez te dotykowe bajery bardzo odstreczaja. chyba juz wolalbym mniej przekombinowana dinovo for notebooks albo illuminated na kablu.

poza tym jesli chodzi o dinovo edge to sa do kupienia uzywki za 250 zl w bardzo dobrym stanie i na gwarancji. wiem bo pytalem jednego goscia o szczegoly. mysle ze to najmniejsze ryzyko kupic ta klawiature, a jak nie przypasuje to odsprzedac praktycznie bez zadnej straty.

Edytowane przez zibra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez przez mysl przeszła mi ta klawiatura ale ( nie chce wyjsc na fanboya ) zawsze kupowałem produkty logitecha i nigdy mnie te produkty nie zawiodły , porównywałeś te dwie klawiaturki może w sklepie jak ich jakość wykonania ma sie do siebie , skok klawisza ?

 

a gdzie widziales uzywki za 250 zl ? bo jesli chodzi ci o te z allegro to maja one wloska klawiature albo niemiecka

Edytowane przez andrzejs82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo aukcja sie zakonczyla, ale mam link. widac ze gosc dba o sprzet a po mailu tez wyglada na powaznego. enermax ma mechanizm nozycowy i pisze sie bardzo fajnie. zreszta jak masz kumpla z ta klawiatura to musialbys sobie sam porownac. jak lubisz plaskie klawisze to wydaje sie w porzadku. jak dla mnie wizualnie rowniez bomba. co do logitecha to wlasnie popsula mi sie bez przyczyny klawiatura pro2000 bodajze, ale nie mam zadnej urazy do firmy. na zywca dotykalem tylko dinovo edge for notebooks ta z aluminiowa podporka i rowniez ten skok klawisza mi odpowiada. w enermaxie jest troszke ten dzwiek taki inny, ale nie powiem ze glosny. moze nawet przyjemniejszy, bo wiesz ze nacisnales klawisz hehe. dodatkowo spacja nie chodzi glosniej od pozostalych klawiszy i moge ja wcisnac calkiem z boku i reaguje. jak na pierwsze wrazenia z uzytkowania jest bardzo przyjemnie. jesli jednak chcesz sprobowac to dinovo edge to tutaj link z zakonczonej aukcji - mysle ze warto zaryzykowac, zeby pozniej nie zalowac heheh

 

Klawiatura bezprzewodowa diNovo Edge Logitech (1158421911) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe wczoraj rozmawialem juz z tym gosciem z allegro :) aukcje zakonczyl tylko po to aby podniesc cene do 350 zl biorac pod uwage ze zostalo tylko 7 misiecy gwarancji z 36 a nowa kosztuje 480 zl ( z dostawa ) to moim zdaniem sie nie oplaca .

 

http://allegro.pl/item1158427110_klawiatura_bezprzewodowa_dinovo_edge_logitech.html

 

chlopak troche nie poważny bo pisalem do niego meila ze jestem zainteresowany a on odpisal juz z nowa cena

Edytowane przez andrzejs82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...