Skocz do zawartości
ath

WRC (2010)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Po zapowiedziach twórców gry miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze!!!

Kupiłem WRC 2010 na XBOX-a i przeżyłem szok!Grafika mnie rozwaliła.W najczarniejszych snach nie przypuszczałem że

gra wydana pod koniec 2010 roku może mieć grafikę Colina MCrae 2005 zPS2.Wygląd obiektów jak domy,drzewa,skarpy i ta wstrętna kostka-tragedia!!!Gdzie te zapowiedziane ściągnięte z prawdziwych oesów odcinki specjalne?

Myślałem że graficznie będzie lepsze niż CMR DIRT2 lub takie same,ale widocznie MILESTONE nie dorasta do pięt

Codemasters i wyciągnęli tylko kasę od napalonych maniaków rajdowych za cienki niedopracowany długo oczekiwany tytuł WRC!!!Dalej-te czarne brzydkie tło menu,w którym zlewają się niewyrażne modele rajdówek-męczące dla oczu!!!

Co do psychiki jazdy to też już ktoś powiedział ,jak można budować model jazdy na padzie !!!Jak widać na filmach z

prac nad grą!!!Nie mieli kasy na kiere bo wydali na licencje na samochody i nazwiska:)Mogli dać komunikat to byśmy fani rajdów zrobili ściepę :)!!!!Nie czuć w ogóle fanu z jazdy choćby jak na DIRT2,

totalna męczarnia,idzie urwać kiere i ręczny na zakrętach ,bo bez niego wali się lub wyjeżdża (nie składa się tak pięknie jak w RBR lub DIRT2).Na cięciach trawa tak wyhamowuje prędkość że rajdówka prawie staje.Dżwięki samochodów też jednakowe :( Oesy - szerokie jak autostrady i te betonowe brzydkie zapory porozstawiane w miasteczkach na całej długości wzdłuż drogi.Nie dowieżli taśmy ?:)To mogli odwołać i dopracować:)!!!A myślałem że będzie lepszy od DIRT2, :mur:

czekam dalej na RAJD POLSKI i na DIRT3 bo RBR w nowej szacie graficznej chyba się nie doczekamy :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A ja tam jestem bardzo zadowolony, po parunastu godzinach grania. Przyjemność z jazdy jest duża (na autach 4WD), właśnie na padzie bez asyst.

 

 

Ciekawi mnie tylko że w temacie o DiRT 2 było narzekanie że jest za łatwo a auta plywają jak poduszkowiec. Tutaj nagle jest męczarnia to jeszcze gorzej.

 

 

Grafika cóż, tak to bywa czasem. Jak sie jedzie a nie podziwia widoki to nie ma tragedii, niektóre trasy jak Bułgaria, Francja czy Szwecja wyglądają ok.

 

 

A są i łatwe i trudne trasy. Nowa Zelandia, Walia, tam jest dużo trudnych odcinków. Hipszania wieczorem też nie jest łatwa (dla mnie akurat najtrudniejsza).

 

 

 

Za rok ma być kolejna część, tak więc jak chcą ją sprzedać to muszą dużo poprawić, przede wszystkim graficznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jestem bardzo zadowolony, po parunastu godzinach grania. Przyjemność z jazdy jest duża (na autach 4WD), właśnie na padzie bez asyst.Ciekawi mnie tylko że w temacie o DiRT 2 było narzekanie że jest za łatwo a auta plywają jak poduszkowiec. Tutaj nagle jest męczarnia to jeszcze gorzej.Grafika cóż, tak to bywa czasem. Jak sie jedzie a nie podziwia widoki to nie ma tragedii, niektóre trasy jak Bułgaria, Francja czy Szwecja wyglądają ok.A są i łatwe i trudne trasy. Nowa Zelandia, Walia, tam jest dużo trudnych odcinków. Hipszania wieczorem też nie jest łatwa (dla mnie akurat najtrudniejsza).Za rok ma być kolejna część, tak więc jak chcą ją sprzedać to muszą dużo poprawić, przede wszystkim graficznie.

 

Nie wiem jak prowadzenie fur w tej grze moze komukolwiek sprawiac przyjemnosc. Model jazdy jest tak tragiczny ze chyba tylko rozciaganie detki rowerowej mozna do tego przyrownac. Zenada i meczarnia (nie mylic z wysokim poziomem w simach) jak to napisales ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W istocie, na padzie gra sie bardzo przyjemnie, zwłaszcza autami P-WRC i S-WRC. Oczywiscie kamera musi być z maski, lub ew. z wnętrza. Z tyłu to wygląda beznadziejnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozczarowaniu pierwszym wrażeniem wziąłem się ostro do jazdy.I jestem w karierze na etapie N4,i pomału przyzwyczaiłem się i do grafy i do jazdy.I nawet nie jest tak żle jak

wcześniej pisałem.Nie mogłem uwierzyć że twórcy gry tak nas potraktowali. :damage_wall:

I po dłuższej jeżdzie doszłem do wniosku że coś jest fajnego w tej grze,i zostaniemy na dłużej razem :) Aha-Jeżdżę tylko na kierownicy!!!Z widokiem z maski lub wewnątrz inaczej to jest profanacja.

Mam pytanie: czy chodzą u was na kierownicy wstząsy- zmiany nawierzchni,nierówności???

Grę mam na XBOX.Aktywuję w menu ale mam tylko opory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na padzie i gierka jest świetna także polecam każdemu.

Jest sporo tras, chociaż często jest tak że się powtarzają co jest lekko denerwujące.

Na początku kariery można się trochę zrazić bo jest słaba bryka, ale potem daje rade.

Daje 8,5/10 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się ta gra podoba, może ma parę małych niedociągnięć ale mi daje dużo funu z jazdy, i w odróżnieniu od Dirta 2, nie znudziła mi się po 2h grania.

Zagrajcie sobie po necie, trzeba się tylko zarejestrować na GameSpyArcade i jazda.

Grafika rzeczywiście przydała by się lepsza ale nie jest źle, nie to w grach jest najważniejsze....

 

I jeszcze jedna największa dla mnie wada tej gry, to płynność działania.....na sprzęcie z sygnaturki mam średnio 45 fps a często też potrafi spaść do 35 fps, to w Dircie 2 i przy jego fajerwerkach graficznych na max detalach miałem więcej fps.

Czy u was też jest problem z płynnością w tej grze ?

Pozdr

Edytowane przez Hesuss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

I jeszcze jedna największa dla mnie wada tej gry, to płynność działania.....na sprzęcie z sygnaturki mam średnio 45 fps a często też potrafi spaść do 35 fps, to w Dircie 2 i przy jego fajerwerkach graficznych na max detalach miałem więcej fps.

Czy u was też jest problem z płynnością w tej grze ?

Pozdr

 

To wina sterów nV. Miałem swego czasu identyczny sprzęt (no prawie, bo procek na 3,2Ghz) i było mocno średnio. Po wymianie na SB koooooop był niesamowity, że nawet po dodaniu AA było ciągle ponad 100fps. Nie to, że grałem z takim frame rate (raz sprawdzane frapsem), ale z vsync było niesamowicie przyjemnie :wink: pzdr

 

EDIT

Wiem wiem trochę archeolog :D

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W 1:30 jest krótki preview z WRC 2011, nie wiele widać, grafika wydaje sie sporo lepsza, choć do DiRT-a daleko. Niestety chyba będą te same trasy z dodanymi odcinkami. Ciekawe czy handling poprawią, choć jak dla mnie nie był zły, na padzie grało sie przyjemnie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=KvAt8GyRMx4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem ostatnio w toą grę na kompie i na xbox 360.

Zauważyłem, że na konsoli inaczej się steruje.

Tak jakby czułość była zwiększona. Występuje również intput lag.

Czy ktoś może to potwierdzić???

 

Ogólne na kompie mam opanowaną tą gierkę ale usiadłem ostatnio u kumpla na xbox 360 i okazało się że nie umię jeźdić :)

To chodziło na FullHd więc może xbox nie dawał rady i z tąd taka zamuła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Przeszedłem całą na Xboksie i nie miałem najmniejszych problemów, żadnego laga. Może sie wydawać że jest gorzej, bo tam jest 30 FPS. Trzeba się przestawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...