Skocz do zawartości
Dyrektorek

Słuchawki + karta dźwiękowa dla gracza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, aktualnie posiadam integrę i Creative Fatality Gaming, a chciałbym czegoś więcej.

Poszukuję karty dźwiękowej i słuchawek bez dodatkowego wzmacniacza do ok. 500,

najlepiej, gdyby było troszkę mniej, ale jeżeli warto, to mogę dopłacić.

Najlepiej, jakby wszystko było w jednym sklepie, ale niekoniecznie.

 

Z góry dziękuję za Waszą pomoc,

 

pozdrawiam Dyrektorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stalem przed podobnym wyborem pare dni temu , polecam sluchawki HD 555 lub CAL - to juz zależy od twoich preferencji a zdania sa podzielone jedni mówią ze sennki graja lepiej drudzy ze Creative Aurwana Live ja wybralem sennki ,tylko je testowalem pod względem dźwięku ktory na moje uszy jest bardzo dobry , jesli chodzi o CAL udolo mi sie je porównać pod wzgledem wygody i tutaj przegrywaja znacząco z HD555 . co do karty w tej sprawie jestem troche w szoku testowalem dwa modele xonara DX i STX i sam nie wiem co o tym myśleć (w grach i filmach) dźwięk jest bardzo zbliżony do siebie aktualnie licytuje na alelgro STX ktorego mialem zamiar od poczatku kupic ale jesli cena dojdzie zbyt wysoko smialo kupuje DX i jestem pewien ze bede bardzo zadowolony . zreszta sporo osob polecalo mi ten zestaw DX+hd555 pod gry i filmy.

 

ps. jesli zdecydujesz sie na HD555 to kupuj model z impedancja 50 Omow , bo jest tez drugi model 120 omow

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem innego zdania , uwazam ze hd555 i xonar dx to swietne połączenie szczegolnie jesli chodzi o gry i filmy mialem mozliwosc porownac obie karty na tych sluchawkach i znaczącej różnicy nie widze dlatego tak jak napisalem wczesniej jesli nie wylicytuje STX za rozsądne pieniądze to kupuje DX , zreszta jest sporo tematow na necie o xonar DX + HD555 zaznaczam ze w wersji 50 omow i ludzie sa bardzo zadowoleni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...