Skocz do zawartości
birdman

DLNA server

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś używa jakiegoś dobrego DLNA servera? Próbowałem już kilku i tak do końca żaden mi do końca nie pasował... Windows media player 12 ma problemy z filmami full hd (ripy z blueray 12gb; bardzo slaba jakosc na tv, czeste zwiechy filmu). Mezzmo niby ciut lepiej ale tez bez rewelacji i dodatkowo program jest platny.

 

TV - Sony KDL-40EX701

komp: c2d 8400 + 4gb ram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 Media Server

Używałem z PS3, ale może też chyba być obsługiwany przez telewizor. Przy wspomnianej konsoli program bardzo dobrze się sprawdzał, nawet 1080p beż żadnych problemów oglądałem. Od razu podłączyłem PS'a do routera kablem (100Mb), więc nie wiem, jak to będzie działać przez wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie do końca to, czego szukasz, ale zainteresuj się tym:

http://www.viewsoniceurope.com/pl/products/digital-media-player/vmp73371582.htm

coś koło 100 EUR to kosztuje, obsługuje torrenty i napisy.

 

No wiesz... Mam tv z podlaczeniem do LAN, mam ble ray z podlaczeniem do LAN. Chciał bym wykorzystać to co mam a nie kupować kolejny sprzęt z którego żona będzie musiała ścierac kurz ;)

 

PS3 Media Server

Używałem z PS3, ale może też chyba być obsługiwany przez telewizor. Przy wspomnianej konsoli program bardzo dobrze się sprawdzał, nawet 1080p beż żadnych problemów oglądałem. Od razu podłączyłem PS'a do routera kablem (100Mb), więc nie wiem, jak to będzie działać przez wifi.

 

Niestety mój TV powiedział, że nie współpracuje z tym programem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...