Skocz do zawartości
PelikanQ

Problem ze starszymi grami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Na wstępie zaznaczę,iż problem występuję u mojego kolegi.Nie posiadam również konfiguracji sprzętowej jego kosiarki,za co przepraszam.Problem polega na tym,że format u niego miał miejsce w połowie sierpnia,wszystkie sterowniki po wgrywane,windows XP SP3 professional. Gry z przekroju Mario -> Crysis działały bez przeszkód.Im dalej w las,tym więcej drzew analogicznie zaczynają się problemy.Chociażby zacinają się gry typu FIFA (od 04 do 10),czy Counter Strike gdzie wcześniej chodził normalnie.Co ciekawe Crysis tylko w menu przycina,jeżeli się przeczeka te 3 minuty ładowania to działa bez zarzutów sam nie mogłem w to uwierzyć,ale po zobaczeniu tego na własne oczy zmieniłem zdanie.Co to może być,jakiś wirus czy co? Bo akurat kolega ma pieniądze i chciałby sobie sfinansować gry,lecz po co je kupować skoro nie ma na czym grać.Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

PelikanQ

 

P.S. Zacinanie gierek jest w tym przypadku tak uciążliwe,iż nie da się komfortowo grać.Z tego co pamiętam ma on 512 ramu (tak wiem,śmiesznie mało),a wszystkie gry które uruchamia są na najniższych ustawieniach graficznych jak i dźwiękowych.Jedynie Crysis dobrze działa,nie wiem czy to sprawka nano kombinezonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - KONFIGURACJA SPRZĘTU!!!   Wrózkami nie jesteśmy.

Po drugie - sprawdź jakie są tempy podzespołów, i czy PC nie jest zakurzony - w środku rzecz jasna.

Po trzecie - poczytaj przyklejone (przede wszystkim) i pozostałe tematy o podobnych problemach. 

 

Tak z ciekawości: to 512mb pamięci o której piszesz to RAM czy pamięć GPU??

Btw, trochę dziwne podejście ma kolega, skoro stać go na >nowe i wymagające< gry, a nie chce zainwestować przy okazji w sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...