Skocz do zawartości
Pinki

3DSmark2001

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wynik 6500 http://service.madonion.com/compare?2k1=3723552 jest odpowiedni przy moim sprzecie? :twisted: Prolink jest extra, super sie podkreca... 8) Polecam

I jeszcze jedno, na detkach powyzej 23.12 mam problem z cyfrowa glebia koloru, tzn ustawiam ja na srednią, zaznaczam zastosuj przy strarcie lecz po uruchomieniu zamiast na stale to nasycenie kolorkow znika. Wlacza sie cyfrowa glebia a zaraz potem wylacza :( Kolrki mam tragiczne bez cyfrowej glebi ( Digital Vibrance )

Czy ktos z takim czyms sie spotkal? Co zrobic zeby na stale miec wlaczoną cyfrową głębie?

Pozdrawiam wszystkich :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkas czy to nie tobie kiedys na czacie pcp zarzucalem reckami Gainwarda gf4ti?

ten GS jest dobry tylko ponad 1000zeta a ten tańszy do bani 280x570 czy coś takiego a na prolinku 300+x600+ spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten GS jest dobry tylko ponad 1000zeta a ten tańszy do bani 280x570 czy coś takiego a na prolinku 300+x600+ spoko.

 

wujek nie pisz ze do bani jak nie wiesz i nie masz, gainward ge4ti 4400 gsstandard 285/585, wstepne oc na standardowym chlodzeniu to 305 i 700, wlasnie jestem w trakcie wymiany coolera i radia na ramach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten GS jest dobry tylko ponad 1000zeta a ten tańszy do bani 280x570 czy coś takiego a na prolinku 300+x600+ spoko.

 

wujek nie pisz ze do bani jak nie wiesz i nie masz, gainward ge4ti 4400 gsstandard 285/585, wstepne oc na standardowym chlodzeniu to 305 i 700, wlasnie jestem w trakcie wymiany coolera i radia na ramach:)

 

jasiu ja nie pisze o 4400 tylko o 4200 więc czytaj i się nie czepiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten GS jest dobry tylko ponad 1000zeta a ten tańszy do bani 280x570 czy coś takiego a na prolinku 300+x600+ spoko.

 

wujek nie pisz ze do bani jak nie wiesz i nie masz, gainward ge4ti 4400 gsstandard 285/585, wstepne oc na standardowym chlodzeniu to 305 i 700, wlasnie jestem w trakcie wymiany coolera i radia na ramach:)

 

jasiu ja nie pisze o 4400 tylko o 4200 więc czytaj i się nie czepiaj

 

zes zamieszal i wymagasz zrozumienia ;), pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komus dziala dobrze w ustawieniach kolorow funkcja "cyfrowej głębi" ? Dzieki niej mozna bardzo polepszyc kolroki 8) Niestety w Detonatorach powyzej 23.12 ta funkcja nie laduje sie dobrze przy stracie Windows XP. Zaznaczam uruchom przy stracie Windows... Windows sie wlacza, kolorki zostaja nasycone ( wlacza sie cyfrowa glebia ) i po chwili wylacza i kolorki sa wyblakłe. Czy ktos moglby zobaczyc jak u niego to dziala i czy po uruchomieniu Windows sie wylacza? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz dobrze ja na moim duronie 1000@1350 mam 8700 z ta sama karta co ty tez prolinka.

a na durku niekreconym 1000mhz mam 7100 wiec masz ok

Duza róznica przed i po kręceniu. U mnie to okolo 100pkt :oops:

 

PS. Testujecie przy właczonych aplikacjach? Tzn: NAV, eDonkey, GG itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak faktem jest to ze najlepiej sie testuje na swiezo odpalonym/zresetowanym kompie, nie wylaczam zadnych aplikacji, norton chodzi bo autoprotect w idle malo co onbciaza, tak z 5 punktow bym sytrzelil;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...