Skocz do zawartości
Plebs

Czy warto...

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto kupować GF FX5900 ULTRA , czy może kupić coś innego ??? Bo kompa będę wykorzystywał głównie do gier a chwilowo jestem przy kasie więc nie wiem czy inwestować w tego GF czy może w coś innego.........jakie jest wasze zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz co z kasą robić to możesz go wziąć. Ja bym jednak wzią Radka 9700 PRO - bardzo długo sobie na nim we wszystkie nowe gierki pograsz, a naprawdę spoooooro kasy ci w kieszeni zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz co z kasą robić to możesz go wziąć. Ja bym jednak wzią Radka 9700 PRO - bardzo długo sobie na nim we wszystkie nowe gierki pograsz, a naprawdę spoooooro kasy ci w kieszeni zostanie.

Tak, 9700Pro, a jeszcze jak weźmiesz FIC'a, to jeszcze więcej kasy będziesz miał w portfelu...

 

Z testów wynika że bardzo dobra firma, wysokie o/c, zgrabna :twisted: . Kosztuje 1390PLN 8) 8) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem przeciwko (jak to brzmi :D). Nie wiem ile to to kosztuje, ale sądze, że z 2500zł. Lepiej już kup, tak jak polecał ktoś wyżej 9,7Pro od FIC'a, zostanie Ci sporo kasy i za rok - półtorej kupisz znów kartę w tej granicy cenowej. W szczególności, że ten GF wcale nie jest takie SUPER EXTRA. Peace :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam lepszy pomysl, kup 2 radeony 9700 jeden dla Ciebie, a drugi dla mnie, i tago twojego podkrecimy, roznicy nie bedzie, a ja bede mial wypas karte ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...